Hľadám fotografa na svadbu - Michalovce 6.5.2017

Hladam fotografa na svadbu do Michaloviec. V pripade volneho terminu Vas poprosim o zaslanie kontaktu, pripadne aj cenovej ponuky. Vdaka :)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame zatial volny, viac info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa budú páčiť, budem rád ak sa ozvete
Odpovedať
Profilova fotka
@lmoskito, máte správu :)
Odpovedať
Profilova fotka
ozvite sa, termin mam volny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@lmoskito Dobry den, termin mame este dostupny pre foto aj video, urcite si pozrite nasu pracu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lmoskito Dobry den, termin mame este dostupny pre foto aj video, urcite si pozrite nasu pracu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam este volny, ponukam preto svoje sluzby ..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
My sme boli veľmi spokojní s M&M Photography. Venujú sa fotografovaniu ako hobby, možno budú mať preto priaznivejšie ceny, ale fotia veľmi pekne a sú to veľmi milý a ochotný manželský párik. https://www.facebook.com/MM-Photograp...
Odpovedať
Profilova fotka
Podme na to ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dakujem vam vsetkym :) uz som fotografa nasla
Odpovedať
@lmoskito Poraď,koho?Tiež si neviem vybrať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám ich zašlem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tiež si dovolím ponúknuť naše služby. Prikladám malú ukážku našej práce. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. S pozdravom Mirka a Mato
Odpovedať
Profilova fotka
Termín aktualny .... budeme radi ak si pozriete naše portfolio :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?