Hľadám fotografa na svadbu 9.9.2017 v Bratislave

Ahojte, hľadám fotografa na termín 9.9.2017 v Bratislave do 450 € aj s dopravou. Vedeli by sme mi niekoho odporučiť? Ďakujem.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, poslal som Vám internú poštu so všetkými informáciami.
Odpovedať
Profilova fotka
termín mám voľný, neváhajte klásť otázky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
@skrki ja mam svadbu 25.8.17 a vybrala som si tohto fotografa ktory splna tvoj budget http://www.rmphoto.sk/ tak uvidim ake budu vysledne fotky :) komunikuje rychlo a vyzera byt sympos :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. :-) V prípade, že máte nejaké otázky napíšte mi prosím IP a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?