Hľadám fotografa na svadbu 8.7.2017 v Bratislave

Profilova fotka
Dobrý deň, Hľadáme šikovného fotografa na fotenie svadby v Bratislave vo Vajnoroch.Cenovo ideálne do 500 eur. Vopred ďakujem za tipy :-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Váš termín mám zatiaľ voľný. :) Simona
Odpovedať
Profilova fotka
@ellie2 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete. Termin mam zatial volny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, termín mám voľný, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že Vás niečo zaujíma rada Vám odpoviem na otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame kamerovanie a fotografovanie s profesionálnym prístupom. Ak máte záujem napíšte nám správu a pošleme Vám cenník. Amy Klusová - fotografie Lucka - svadobný kameraman Pekný deň!
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?