Hľadám fotografa na svadbu 6.5.2017 v Bratislave

Profilova fotka
Ahojte, prosim o tip na svadobneho fotografa, ktory ale nefoti prvoplanovo ale vynimocne inak. Bavia ma napadite fotky, kde sa fotograf vie pohrat s detailami. Proste nieco specialne, co ma dusu. Ak mate tip na niekoho vynimocneho, prosim dajte mi vediet. Svadba Castel Mierovo - 6.5.2017. dakujem, Martina
Odpovedať
Profilova fotka
Termín máme voľný a Vaše podmienky spĺňame :-) Poslal so Vám ponuku do internej pošty :-) S pozdravom Maroš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer Váš termín mame ešte voľný skúste si pozrieť ukážku našej práce a v prípade záujmu nas neváhajte kontaktovať Sme manželská dvojica fotografov a pôsobíme na celom území Slovenska ako i v zahraničí S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
@twitka Asi niesom výnimočne iný, ale skúste si pozrieť aj moju prácu :) Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info.
Odpovedať
Profilova fotka
krásne miesto ste si vybrali, termín mám voľný, skúste pozrieť aj moju prácu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžete si v prípade záujmu pozrieť náš profil. Ak by ste mali nejaké otázky rada Vám odpoviem prostredníctvom IP alebo emailu. :-) PS: Váš termín máme zatiaľ voľný. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@nedeliak Dobry den, prosim ake mate podmienky fotenia, cenovu ponuku, timing? vdaka, M.
Odpovedať
Profilova fotka
@ajaku Dobry den, prosim kde najdem viac foto ako tie co ste poslali tu? ani na vasom blogu som vela svadobnych snimkov nevidela. dakujem, M.
Odpovedať
Profilova fotka
@twitka posielam link do správy
Odpovedať
Profilova fotka
@marosch_video Zdravim vas Maros, zial hladam trosku iny styl fotenia. Dakujem za ponuku. Pekny den
Odpovedať
top art photography - Terka Plesova - skvela skvela skvela ale nezarucujem ze bude mat este volny termin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer prajem, Vas termin mam momentalne este volny. Viac informacii o mne a mojej praci mozete najst na mojom webe. Dakujem velmi pekne!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@justagirl dakujem, mam ich vo vybere :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nikibod Mate krasne foto, prosim o cenovu ponuku. Mame zaujem o fotenie od priprav po polnoc. dakujem pekne, M.
Odpovedať
Profilova fotka
@twitka Dobry vecer, posielam do spravy :-)
Odpovedať
@twitka a vizazistku uz mas?
Odpovedať
Profilova fotka
A kemeru už máte ??
Odpovedať
Profilova fotka
@justagirl ahoj, nemam, este vyberam v prvom rade DJ, fotograf, kameraman, vizaz bude v druhom kole :)
Odpovedať
Profilova fotka
oporucam kristiana vavrekova, pozrite jej stranku pripadne moj fotoalbum:) na svojej stranke ma realne fotky (vsetky) zo svadieb, nie len vybranych 5 najlepsich zaberov:)
Odpovedať
Profilova fotka
@kava333 dakujem krasne, idem kuk :)
Odpovedať
Profilova fotka
@twitka Dobry, ak este hladate ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dakujem vsetkym za ponuky.Foto vybrate. Pekny den, Martina
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?