Hľadám fotografa na svadbu 6.5.2017 Palárikovo, Šurany

Zháňame fotografa na svadbu Palárikovo/Šurany 6.5. 2017.
Odpovedať
Profilova fotka
@ranuncul Pekný deň prajem. Som svadobný fotograf z NZ. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som z Bratislavy, rada pricestujem a nafotím Vašu svadbu. Pozrite si moje fotografie a cenník na stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@ranuncul pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe alebo osobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer prajem, termin mam zatial k dispozicii. Som z Nitry, viac o mne a mojej praci najdete na mojom webe :-) Dakujem pekne. Prijemny zvysok vecera prajem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, ak budete mat chut a cas tak si skuste pozriet aj moje portfolio :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ranuncul Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ranuncul Ahojte, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
ďakujem za všetky ponuky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, prezrite si moj profil a web. Verim, ze vas moja praca zaujme! :) Staci napisat a rychlost, profesionalita a kvalita su zarucene ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň.Váš termín mám zatial voľný. Viac foto aj cenník je na webe.V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte.Ďakujem. Ivana T
Odpovedať
Profilova fotka
odporucam Helenku Jankovicovu Kovacovu ....s manzelom...su vyborny,su BA ale do týchto koncin docestuju zadara ako sa vravi....pre blizsie info mi napis,odporucam vsetkymi 20timi
Odpovedať
Profilova fotka
@monika2503 ,robia full balik + rande foto za ohromnu ,priam dych vyrazajucu sumicku ....su uzasni, zábavní veselí ....mozem povedat ze vdaka nim zo mna poca priprav opadol stres a manzel sa tiez s nimi narehotal ....bolo s nimi vynikajuco :) ODPORUCAM (Cekuj moj profil na fotky zo svadby od nich este cakame)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň želám. Ak by Vás zaujala moja práca, neváhajte ma kontaktovať. Moje fotografie a ceny nájde v mojom profile a na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem sme tu pre vás..... sme mladá dvojica plná nápadov a obaja fotografi :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám odpoviem prostredníctvom IP. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný. Nájdete u mňa aj novinku v podobe USB boxu, s ktorým budete mať svoje svadobné fotografie vždy po ruke :) Takisto spolupracujem aj s úžasnou vizážistkou a skvelým kaderníkom, môžete mať 3 muchy jednou ranou ako sa hovorí :) Ak sa vám moje fotografie zapáčili, neváhajte mi napísať. Pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný :D ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?