Hľadám fotografa na svadbu 30.7. 2016 v Nitre a okolí

Dobrá deň, hľadám nejakého dobrého fotografa na svadbu z NR a okolia na 30. júla. 2016 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný tak Vám ponúkam svoje služby, poslal som Vám internú poštu :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den rad by som vam ponukol aj ja svoje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
@monika12486 pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, budem rada, keď si pozrieš moje portfólio. Pre viac info píš :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, bude mi potešením, byť súčasťou Vašeho veľkého Dňa.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, prezrite si moj profil a web! Verim, ze vas moja praca zaujme natolko, ze sa rozhodnete pre mna. Staci napisat a rychlost, profesionalita a kvalita su zarucene ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa páči.... ☺
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite moju prácu. Do Nitry to nemám ďaleko.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň.Váš termín mám zatial voľný. Viac foto aj cenník je na webe.V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte.Ďakujem. Ivana T
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mám zatiaľ voľný. Nájdete u mňa aj novinku v podobe USB boxu, s ktorým budete mať svoje svadobné fotografie vždy po ruke :) Takisto spolupracujem aj s úžasnou vizážistkou a skvelým kaderníkom, môžete mať 3 muchy jednou ranou ako sa hovorí :) Ak sa vám moje fotografie zapáčili, neváhajte mi napísať. Pekný deň
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný :D ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tiež si dovolím ponúknuť naše služby. Prikladám malú ukážku našej práce. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. S pozdravom Mirka a Mato
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?