Hľadám fotografa na svadbu 3.8.2019 v Nitre

Dobry den hladam fotografa na 3.8.2019 v Nitre. Poprosim ak je mozne do sukromnej spravy aj cenove ponuky poslat.Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, viac informácií vám posielam do správy, prípadne si môžete pozrieť na mojom webe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Dany termin mam volny. Fotky a info si mozete pozriet na mojej web atranke uvedenej nizsie. Som z Nitry.
Odpovedať
Profilova fotka
@luciarisko
Odpovedať
Profilova fotka
@luciarisko
Odpovedať
Profilova fotka
@luciarisko moju ponuku nájdete v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciarisko dobrý deň tento termín mám zatiaľ voľný a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme. Viac fotiek nájdete v profile 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám moje profesionálne služby. NA BALÍK FOTO + VIDEO môžete využiť zvýhodnenú časovo obmedzenú ponuku. Kontaktujte ma prosím v prípade, že Vás zaujala moja tvorba :-)
Odpovedať
Profilova fotka
PF 2019 ! Pekný deň,termín voľný,rád ponúknem Foto služby. V ponuke i video v zohratej dvojici :-) :-) Viac info i na mojom webe,pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@luciarisko Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň :) , termín je zatiaľ u mňa voľný. Pozrite si môj web alebo viac info v správe! :)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciarisko ahoj , pozrite si moje fotky, ak sa vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, môžete ma kontaktovať.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj, termín mám voľný, do správy posielam ponuku :)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciarisko Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem a naša tvorba sa vám páčila sme tu pre vás dátum máme ešte voľný a máme na svadobné balíčky aj novoročné zľavy poslala som vám správu s pozdravom Foto-ateliér Nika a Fizzy
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám voľný môžete si pozrieť moju prácu tu alebo na fb stránke Michelle D. Photography. Píšem vám aj správu ohľadom ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, mate spravu. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dakujem pekne za ponuky uz sme si vybrali🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?