Hľadám fotografa na svadbu 27.5.2017

dobrý deň hľadám milého a ústretového fotografa/fotografku na svadobný deň 27.5.2017, viete mi odporučiť niekoho dobrého s kým ste boli spokojní :) Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Pekný deň prajem, tento termín mám voľný, v prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, poslal som Vám informácie do internej pošty.
Odpovedať
Profilova fotka
@ico1308 dobrý deň, podľa popisu sa zdá že hľadáte mňa ;-) viac ako 100 doporučení na mojom fb a nejaké aj tu.. ;-) ak máte záujem stačí napísať :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, kľudne si pozrite môj web. Ak by Vás fotky oslovili, píšte, rád odpíšem. S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCIÍ kameramana a tak isto aj fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám poskytnem viac informácií o nás ak sa Vám páči naša tvorba. :-) Váš termín máme ešte zatiaľ voľný. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň nevesta Ponúkam Vám svoje služby svadobného fotografa Ako fotograf sa snažím, aby fotografie pôsobili čo najviac prirodzene ale zároveň harmonicky s romantickým nábojom tohto veľkého dňa. Ak by Vás zaujala moja ponuka, neváhajte ma kontaktovať. Viac z mojej tvorby, ceny aj referencie na webstránke.
Odpovedať
Profilova fotka
m ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moje portfólio, najviac aktuálnu tvorbu mám na Facebooku. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. :-) Martin Almáši
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pekny den zelam, moj profil Vam je k dispozicii :) fotim po celom Slovensku za mimoriadne priaznive ceny..:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil :) , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín máme voľný, našu prácu si môžete pozrieť u našom webe alebo blogu, ak sa Vám páčia, rada poskytnem bližšie info. R.
Odpovedať
Profilova fotka
@ico1308 Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost :) , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
Profilova fotka
Budeme radi ak si pozriete našu tvorbu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
Profilova fotka
Chystáte SVADBU? Nechcete všednú zábavu? Ak chcete prekvapiť Vašich hostí a pripraviť im originálnu zábavu s novinkou, je tu pre Vás FunFace fotobox. Neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity od výmyslu sveta, tématické fotopozadia podľa Vášho vkusu, profesionálna obsluha a 100% garancia zábavy spraví z Vašej svadby, SVADBU ROKA!
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?