Hľadám fotografa na svadbu 27.5.2017 v Tatrách

Zhaname skveleho fotografa ma svadbu, ktora sa bude konat koncom maja v Tatrach:)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte rada Vám ponúknem naše foto a video služby. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem, Vas termin mam volny. Mozte si pozriet moju pracu, v pripade zaujmu rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@edith182 Dobry den, termin mam volny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, môžete si pozrieť naše fotografie sem na Mojej svadbe alebo na facebooku. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme, rád doplním bližšie info
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, kľudne si prebehnite môj web. Ak by Vás práca zaujala, stačí napísať. Prajem pekný večer Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny. Ak sa Vam zapaci portfolio, ozvite sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, ak je to este aktualne rad by som vam ponukol aj ja svoje sluzby....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ... termín je voľný ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Termín mám ešte voľný! Ponúkam foto a video v jednom za bezkonkurenčné ceny, vždy na dohodu so zákazníkom! S profesionálnymi 4K kamerami, dlhoročné skúsenosti, prvotriedna kvalita Prepis záznamov z VHS na DVD, z Digitál 8 z DVD, CD, Mini DV a DV na VHS, DVD a CD. Na mojej stránke je mail alebo tel.číslo, ozvite sa mi, neoľutujete, lebo mám naozaj dobré ceny a odvádzam dobrú prácu ! S pozdravom Maroš
Odpovedať
Profilova fotka
Taktiež vám rada ponúkam naše služby sme mladá dvojka ktorá rada vymýšľa ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
termin dostupny pre foto aj video ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?