Hľadám fotografa na svadbu 27.5.2017 v Nitre a okolí

Hľadám fotografa na svadbu 27.5.2017 Nitra a okolie. Viete mi prosím poradiť? Ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
skúste pozrieť moju stránku, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
@simibartova8792 Dobry den, vas termin mam volny. Som z BN....ak by vas moje foto zaujali nevahajte ma kontaktovat. Pekny den :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín je voľný ... veľmi ochotne prídem zdokumentovať Váš deň D ;-) ... s veľkou dávkou úsmevu a humoru sa hlásim do služby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Cenník služieb zasielam internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
@simibartova8792 Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujem rád dpolním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
@simibartova8792
Odpovedať
Profilova fotka
...mozem odporucit http://www.norberthalabuk.com/ ..mlady,sikovny chalan.. ;-)
Odpovedať
ja som mala Showcheeks - mlady manzelsky par a boli uplne super. Skvela dvojka. www.showcheeks.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade, že sme Vás našou tvorbou zaujali rada Vám odpoviem na Vaše otázky prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?