Hľadám fotografa na svadbu 26.8.2017 v Michalovciach

Profilova fotka
Hľadám fotografa na termín 26.8.17,miesto svadby- Michalovce. Ďakujem za ponuky.
Odpovedať
ja mám svadbu dva týždne po tebe a mám zajednaných manželov Pavlíkovcov - BraSil Foto&Video :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCIÍ kameramana a tak isto aj fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den prajem, termin mam volny. Ak sa Vam zapaci moje portfolio, nevahajte ma kontaktovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam svoje služby, ponuku som Vám poslal do internej pošty.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň ak hľadáte šikovného svadobného fotografa z východného Slovenska kliknite si na môj web. Nájdete tam moje práce, zaujímavé ceny a kontakt. Pôsobím najmä na východnom a strednom Slovensku
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeme za ponuky,už sme si vybrali ;))
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?