Hľadám fotografa na svadbu 24.8.2019, Levice a okolie

Dobrý deň, Viete mi prosím Vás poradiť šikovného fotografa na svadbu dňa 24. Augusta 2019 v okolí Levíc?? Ďakujem 😊
Odpovedať
Profilova fotka
@katreenka Dobrý deň, fotím v rámci celého slovenska za výbornú cenu, ak sa vám páči moja tvorba rád doplním info ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň,rád Vám ponúknem služby fotografa ,v ponuke i služby kameramana , zohratá dvojka vo výhodnom balíčku :-) Pozdravujem , Milan
Odpovedať
Profilova fotka
@katreenka
Odpovedať
Profilova fotka
@katreenka Skúste si pozrieť viac z mojej práce, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info
Odpovedať
Profilova fotka
@katreenka
Odpovedať
Profilova fotka
@katreenka dobrý deň, moju ponuku nájdete v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katreenka Ahoj, termín mám voľný. Skúste pozrieť moju prácu na webe, tu na profile alebo tu https://www.youtube.com/watch?v=Cy2WQ... v zostrihu z jednej z posledných svadieb. Do IP posielam ponuku. Prajem pekný večer.
Odpovedať
Profilova fotka
@katreenka Dobrý deň, som z Nitry - kúsok od Vás. Ak sa Vám zapáči moja tvorba, nevahajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Kludne nahliadnite do mojho portfolia. V pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katreenka pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce Váš termín mám zatiaľ voľný
Odpovedať
Profilova fotka
@katreenka ahoj, pozrite si moje fotky, ak sa budú páčiť budem rad ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Termín mám voľný, s pozdravom Čepec :)
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme ešte voľný ak by sa vám naša práca páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?