Hľadám fotografa na svadbu 24.6.2017 v okolí Trenčína

Ahojte, prosím Vás, poznáte dobrého fotografa a hlavne cenovo dostupného na termín 24.6.2017? Niektorí si za to pýtajú nehorázne sumy.. vďaka
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Termín zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@pampi123 Dobry den, neviem co je pre vas nehorazna suma ale ak by vas zaujali moje fotografie tak napiste :) Termin zatial volny :)
Odpovedať
@tommyfoto , Ďakujem za správu. Pre mňa je nehorázna suma, keď si za fotenie pýtajú 1000 a viac.. ;-) Práve sa dohadujeme o termíne s jednou pani fotografkou, ktorej tvorba sa nám páči. Ale každopádne, Vaša tvorba je tiež veľmi pekná, ďakujem, odporučím ďalej..
Odpovedať
@shphoto veľmi pekné fotky, ďakujem. Ale momentálne komunikujeme s jednou pani fotografkou a zrejme sa dohodneme s ňou. pekný večer
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžete pozrieť aj ku mne na stránku na fotky a cenník.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@pampi123 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
@pampi123 pozrite si aj moje svadobne fotografie, som fotograf z Bánoviec
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem :D
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem. Takisto Vam ponukam moje fotosluzby, termin mam pre Vas volny. Budem rad, ak Vas moja praca zaujme, mozem Vas potom informovat o cenach , verim, zeby sme sa dohodli :-)
Odpovedať
Ďakujem všetkým, čo sa ozvali. Niektoré tvorby boli fakt krááásne. Vybrali sme si www.hmfoto.sk Nech sa vám všetkým darí :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?