Hladam fotografa na svadbu 22.8.2015 v Bratislave

Profilova fotka
ahojte, hladam si fotografa na svoju svadbu,nic velke ale urcite pekne na den 22.8.2015 v Bratislave,no fotenie by sme asi radi mali na zamku a v zaharadach Schlosshofu. Najde sa tu spravny fotograf pre nas,ktory by mal este volny termin? Alebo mi prosim poradte niekoho mileho s citom pre detail a schopnostou zachytit pocity kedze svadba presne o tom je....dakujem katka
Odpovedať
Profilova fotka
@kattyy3 Dobrý večer, pozrite si moje portfólio aj web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie a rád Vám odpoviem na otázky. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, tento termín mám stále voľný! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@kattyy3 Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba s RBG STYLE Hľadáte svadobného fotografa, vizážistku, stylistku všetko v jednom ? Vsaďte na RBG STYLE tím profesionálov. Špecializujú sa od zachytenia atmosféry, svietenia, kompozície, vizáže, modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam až po výsledný efekt PERFEKTNÉ FOTKY z vášho jedinečného svadobného dňa. Tento RBG STYLE tím je flexibilný , príde za Vami hoci aj na kraj sveta . Hlavnou prioritou tohto tímu je spokojnosť zákazníkov.
Odpovedať
Profilova fotka
@kattyy3 Ahoj, aj u mňa voľno :) Skús pozrieť moje portfólio na webe, možno sa zapáči :)
Odpovedať
Profilova fotka
No hlavne ani neuvazujte nad fotografkou Lenka Kosicka. Maximalne sme na nu nahnevani, absolutne neprofesionalna fotografka, dnes sme po 7 mesiacoch dostali fotky s albumom nad ktorym sa nam pozastavil rozum, totalne obycajny a skaredy. Komunikacia s nou je nulova, riesi si svoje sukromne problemy namiesto prace. Dva mesiace nam nedvihala telefony, ani neodpovedala na sms ani maily. Prachy zobrala a tym to pre nu haslo. Tuto pani fotografku neodporucam ani svojmu nepriatelovi!!!! Fotografku KOSICKU nikdy viac!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanabn to mi je luto ale dakujem za radu
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pozri aj u mna, stranku mam v profile ;) V Schlosshofe sme fotili teraz vo februari a ideme aj zajtra ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. :-) Ak by ste mali záujem rada Vám odpoviem na Vaše otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe rozhodne nudiť nebudete ! Výsledkom sú fotky (vzorky) v prílohe, ktoré môžete ponechať svadobčanom, alebo aj nalepiť do knihy hostí , nakoľko sa fotky ihneď vytláčajú z fotoautomatu :) Pre viac info nás neváhajte kontaktovať ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?