Menu Forum

Hladam fotografa na svadbu 22.8.2015 v Bratislave

23. máj 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
kattyy3
Registrovala sa 20. júla 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 11 príspevkov.
  • Svadba bola 22. augusta 2015
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kattyy3
Registrovala sa 20. júla 2012 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz pridala 11 príspevkov.
    Slovensko
 ahojte, hladam si fotografa na svoju svadbu,nic velke ale urcite pekne na den 22.8.2015 v Bratislave,no fotenie by sme asi radi mali na zamku a v zaharadach Schlosshofu. Najde sa tu spravny fotograf pre nas,ktory by mal este volny termin?
Alebo mi prosim poradte niekoho mileho s citom pre detail a schopnostou zachytit pocity kedze svadba presne o tom je....dakujem katka
4. máj 2015 o 21:42  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

Foto a video - Okres Zvolen
23
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

Foto a video - Okres Zvolen
23
 @kattyy3
Dobrý večer, pozrite si moje portfólio aj web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie a rád Vám odpoviem na otázky. Martin
4. máj 2015 o 21:53  •  www.sueart.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

Foto a video - Okres Bratislava
65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Príjmam objednávky na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
shphoto
SHINE VISION | Simona Hulmanová
Simona Hulmanová PRO

65

“Hľadáte svadobného fotografa? Skúste pozrieť moje práce ... :) Príjmam objednávky na rok 2017! www.shinevision.sk”
(Dnes)

Dobrý večer, tento termín mám stále voľný! emoticon
4. máj 2015 o 22:24  •  www.shinevision.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na prezentáciu tvojich služieb je potrebné mať profil PRO na mojasvadba.sk”
5. máj 2015 o 08:01 • evabebko
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13
fotoportrét
fotoportrét
jlfoto
JLfoto.eu
Jozef Lelovič PRO

Foto a video - Okres Hlohovec
PRO Shop: 5 inzerátov
13

5. máj 2015 o 08:22  •  www.jlfoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
romikrajcovic (37 r.)
Roman Krajčovič Photography
Roman Krajčovič PRO

Foto a video - Okres Nové Zámky
14

“Https://vimeo.com/170657045 Jedno úžasné svadobné fotenie a to bol piatok 13-teho. Koľko sme sa nasmiali. :-) Milá Monika a Miško s Vami by som si to fotenie zopakoval kedykoľvek. :-) „ Milovať znamená hľadať šťastie toho druhého.“ - Sv. Don Bosco”
(Pred 5 mesiacmi)

@kattyy3 Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie emoticon
5. máj 2015 o 10:48  •  www.romiphoto.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rbgstyle
RBGSTYLE
Tomáš Rázga PRO

Foto a video - Okres Poprad
fotoportrét
fotoportrét
rbgstyle
RBGSTYLE
Tomáš Rázga PRO

Foto a video - Okres Poprad
 Svadba s RBG STYLE
Hľadáte svadobného fotografa, vizážistku, stylistku všetko v jednom ?
Vsaďte na RBG STYLE tím profesionálov. Špecializujú sa od zachytenia atmosféry, svietenia, kompozície, vizáže, modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam až po výsledný efekt PERFEKTNÉ FOTKY z vášho jedinečného svadobného dňa.
Tento RBG STYLE tím je flexibilný , príde za Vami hoci aj na kraj sveta . Hlavnou prioritou tohto tímu je spokojnosť zákazníkov.
5. máj 2015 o 14:32  •  www.rbgstyle.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “webová stránka sa zobrazuje pod každým príspevkom Profesionála”
fotoportrét
fotoportrét
radovan2511
Radovan Škohel
Radovan Škohel PRO

Foto a video - Okres Malacky
8
fotoportrét
fotoportrét
radovan2511
Radovan Škohel
Radovan Škohel PRO

Foto a video - Okres Malacky
8
 @kattyy3 Ahoj, aj u mňa voľno emoticon Skús pozrieť moje portfólio na webe, možno sa zapáči emoticon
5. máj 2015 o 15:56  •  www.radovanskohel.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzanabn
3
Registrovala sa 20. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zuzanabn
3
Registrovala sa 20. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Bratislava.
 No hlavne ani neuvazujte nad fotografkou Lenka Kosicka. Maximalne sme na nu nahnevani, absolutne neprofesionalna fotografka, dnes sme po 7 mesiacoch dostali fotky s albumom nad ktorym sa nam pozastavil rozum, totalne obycajny a skaredy. Komunikacia s nou je nulova, riesi si svoje sukromne problemy namiesto prace. Dva mesiace nam nedvihala telefony, ani neodpovedala na sms ani maily. Prachy zobrala a tym to pre nu haslo.
Tuto pani fotografku neodporucam ani svojmu nepriatelovi!!!! Fotografku KOSICKU nikdy viac!!!!!!
7. máj 2015 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kattyy3
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
kattyy3
    Slovensko
 @zuzanabn to mi je luto ale dakujem za radu
7. máj 2015 o 10:59  •  Svadba bola v auguste 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelkastudio
ADELKASTUDIO = Foto ♥ Video
Janka Parkányiová PRO

Foto a video - Okres Nitra
5

“Svadobne foto a video, tento rok volna sobota len 17.10.2015 a 31.10.2015 :) https://www.youtube.com/user/parkimartin”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
adelkastudio
ADELKASTUDIO = Foto ♥ Video
Janka Parkányiová PRO

Foto a video - Okres Nitra
5

“Svadobne foto a video, tento rok volna sobota len 17.10.2015 a 31.10.2015 :) https://www.youtube.com/user/parkimartin”
(Pred 1 rokom)

Ahoj, pozri aj u mna, stranku mam v profile ;) V Schlosshofe sme fotili teraz vo februari a ideme aj zajtra ;)
8. máj 2015 o 09:11  •  www.adelkastudio.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Dnes)

Dobrý deň,
veľmi rada Vám ponúknem naše služby. emoticon
Ak by ste mali záujem rada Vám odpoviem na Vaše otázky. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
10. máj 2015 o 09:00  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotostar
FotoStar - Moderná fotokabínka, vhodná na všetky podujatia!
Zuzana Poláčeková PRO

1

“Ešte stále máme volné termíny na leto :)”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
fotostar
FotoStar - Moderná fotokabínka, vhodná na všetky podujatia!
Zuzana Poláčeková PRO

1

“Ešte stále máme volné termíny na leto :)”
(Pred 1 rokom)

FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe rozhodne nudiť nebudete !

Výsledkom sú fotky (vzorky) v prílohe, ktoré môžete ponechať svadobčanom, alebo aj nalepiť do knihy hostí , nakoľko sa fotky ihneď vytláčajú z fotoautomatu emoticon

Pre viac info nás neváhajte kontaktovať emoticon
23. máj 2015 o 20:12  •  www.facebook.com/pages/fotostar/822397784512271?ref=hl  • Odpovedz  •  Páči sa mi to