Hľadám fotografa na svadbu 22. 04. 2017 na Orave

Hľadám fotografa na svadbu 22. 04. 2017 na hornej Orave. Poprosím cenovú ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
Termin mam volny. Moju pracu mozete vidiet v profile.
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame volny, viac info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Váš termín mám zatiaľ voľný a pôsobím v celej SR.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@annaflo Dobrý, termín zatiaľ voľný ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@annaflo pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň prajem, Váš termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom,
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, som sice z BB, ale fotim po celom Slovensku za mimoriadne priaznive ceny :) zhodou okolnostou som vcera fotil na Orave :) moj profil Vam je k dispozicii :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. :-) Pôsobíme na celom Slovensku. V prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám ich zašlem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný :D ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...
Odpovedať
ahoj skus lookstudio- mladý chalan z trstenej .. krásne fotí a má aj dobré ceny.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň Rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu na webstránke alebo aj na sociálnej sieti. Tam nájdete viac z mojich prác, ceny ale aj referencie. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky. Lukáš
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?