Hľadám fotografa na svadbu 20.5.2017 Levice

Dobry den, hladam fotografa na svadbu 20.5.2017 v Leviciach. Za kazdu radu budem vdacna :)
Odpovedať
Profilova fotka
@joli5 Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád dpolním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Fotografa platíte za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že Vás niečo zaujíma rada Vám odpoviem na otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň zasielala som vám aj správu váš termín máme ešte posledný voľný v máji ak by sa vám naša tvorba páčila rada vás budem sprevádzať vašim veľkým dňom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme voľný ... ponuku posielam do IP
Odpovedať
Profilova fotka
S potešením Vám chcem ponúknuť svoj pohľad na Váš príbeh. Prosím neváhajte ma kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok. Malá ukážka mojej práce:
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?