Hľadám fotografa na svadbu 2.9.2017 v Stupave

Profilova fotka
Ahojte hladame fotografa na termin 2.9.2017, svadba bude v Stupave...portrety chceme v okoli. Chceli by sme mat aj foto budku :-) Ak by ste o niekom vedeli, prosim dajte vediet ;)
Odpovedať
@dzana04 odporucame vsetkymi desiatimi martina svedu.. najdes ho cez google, je priamo zo Stupavy, velmi dobre pozna okolie a rozne zakutia, my zatial cakame na foto ale fotenie aj jeho celkovy pristup a profesionalita sa ani slovami neda opisat, vazne. Nas najlepsi vyber, tak pozri jeho albumy a ak mate radi taky styl fotiek ako robi on, isla by som do toho!
Odpovedať
Profilova fotka
@annslcv dakujem za tip, uz sme mu volali a bohuzial nema volny termin :-(
Odpovedať
@dzana04 aha, tak to je skoda, drzim palce, aby ste nasli niekoho podobne skveleho!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, termin mam zatial volny :) Ak sa Vam zapaci moje portfolio, nevahajte ma kontaktovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný a nemáme problém pricestovať kamkoľvek. Ak Vás zaujíma viac info poprosím IP alebo email, odpoviem Vám. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, prebehnite si môj web a ak Vás práca osloví, píšte :) Prajme pekný deň Radovan Škohel
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?