Hľadám fotografa na svadbu 2.9.2017 v Nitre a okolí

Profilova fotka
Hľadáme fotografa na termín 2.9.2017...svadba bude v Jarku, okres Nitra.
Odpovedať
Profilova fotka
@kikinkiranitra Skúste si pozrieť moju prácu. Ak by Vás zaujala rád doplním bližšie info :D
Odpovedať
Profilova fotka
@kikinkiranitra Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@kikinkiranitra Dobry, termin zatial volny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@kikinkiranitra Dobry den ak je to este aktualne rad by som vam ponukol aj ja svoje sluzby :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám ponuku do internej pošty.
Odpovedať
Profilova fotka
@kikinkiranitra ahoj, pozrite moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete
Odpovedať
Profilova fotka
@kikinkiranitra pozrite si aj moje svadobné fotografie, som fotograf z Bánoviec
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade, že máte záujem o viac informácií rada Vám ich poskytnem. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný :) . Budem rada ak si pozriete moju prácu.
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam volny.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, kľudne pozrite môj web a ak by Vás práca zaujla, stačí napísať, termín mám voľný. S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme zatiaľ voľný :D ak by ste mali záujem sme mladá dvojka s ktorou sa určite nudiť nebudete a zažijete veľa pohody pri fotení...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tiež si dovolím ponúknuť naše služby. Prikladám malú ukážku našej práce. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. S pozdravom Mirka a Mato
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu na webstránke alebo aj na sociálnej sieti. Tam nájdete viac z mojich prác, ceny ale aj referencie. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky. Lukáš
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujeme všetkým za ponuky...bol to ťažký výber. Ak som niekomu neposlala internú správu tak sa ospravedlňujem, že som naňho zabudla, ale fotografa sme už vybrali. Ešte raz ďakujem :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?