Hľadám fotografa na svadbu 2.9.2017

Ahojte, hladame fotografa a kameramana na nasu svadbu na 2.9.2017. Mal by to byt profesional. Viete o niekom? Každý typ je dobrý a pomôže nám. Dakujeme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin zatial volny .. viac info na webe ... ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem :) sme mladá dvojica plná nápadov ak by sa vám naša tvorba páčila sme vám k službám
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, nech sa paci viac z mojej tvorby na webe. Tesim sa na komunikaciu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@rasto20688 Ahoj, netusim ci by mal volny tento termin, ale ak chces "ine" fotky a profesionalny pristup tak sa nezlakni veku tohto chalana a skus si pozriet pracu:https://www.facebook.com/DominikRothPhotography/?fref=ts nam prisiel fotit z Kremnice do PO a na cene sme sa dohodli :) Odporucam, nerada sa fotim, ale pri nom som uvolnila a ani neviem ako a bolo po...
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotoslužby, v prípade záujmu alebo otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Chystáte SVADBU? Nechcete všednú zábavu? Ak chcete prekvapiť Vašich hostí a pripraviť im originálnu zábavu s novinkou, je tu pre Vás FunFace fotobox. Neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity od výmyslu sveta, tématické fotopozadia podľa Vášho vkusu, profesionálna obsluha a 100% garancia zábavy spraví z Vašej svadby, SVADBU ROKA!
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@rasto20688 dobry den foto a video mame dostupne pre vybrane terminy , staci sa ozvat .
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila ponúkame vám aj naše služby sme mladý pár plný nápadov . Ak chcete zažiť uvoľnené fotenie bez stresu sme tí praví pre vás
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?