Hľadám fotografa na svadbu 19.8.2017 na Orave do 600 €

Ahojte, viete mi prosim Vas niekto poradit nejakeho super fotografa, ktory je zaroven aj kreativny, trpezlivy ma skvelu spolupracu s ludmi a nerobi mu problem cestovat? Max cena 600 e. Dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme voľný, viac informácií máte v internej pošte.
Odpovedať
Profilova fotka
@sunny2277 Pekny den prajem, Vas termin mam volny, v pripade zaujmu rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Skúste pozrieť moje práce. :) Váš termín mám zatiaľ voľnný
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak Vás zaujme moja práca, stačí napísať. Prajem pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám rada naše služby. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade otázok ma prosím kontaktujte formou IP. PS: Oravu poznáme veľmi dobre a s pricestovaním nemáme žiadny problém. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pôsobím po celom Slovensku. Pozrite si moju tvorbu na Facebooku, kde mám najviac aktuálne portfólio. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Ďakujem. Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
@sunny2277 pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny, viac info mam na webe
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem :D
Odpovedať
Profilova fotka
termín je voľný ... pozrite si našu tvorbu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil :) , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonicky Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@sunny2277 Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost :) , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Váš termín mám voľný. Ak by vás zaujala moja práca. Kontaktujte ma.
Odpovedať
Profilova fotka
@sunny2277 Dobry den , termin mame hadam este dostupny ;-) ozvite sa nam telefonicky alebo emailom Pozdravujeme - Foto Video WooW Production. ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?