Hľadám fotografa na svadbu 17.06.2017 v Piešťanoch

Ahojte...nájde sa ešte nejaký dobrý svadobný fotograf?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCIÍ kameramana a tak isto aj fotografa. S pozdravom video-štúdio MAVEX
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer Skúste si pozrieť aj ukážku našej práce. sme manželská dvojica fotografov a pochadzáme z Partizánskeho V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
@floperka pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň, skúste pozrieť aj moju stránku, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nakoľko ponúkame služby foto a video rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej práci v prípade, že máte záujem. Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer , prezrite si aj môj profil :) , nájdete tam vzorové fotografie pripadne navštívte moju webovú stránku alebo ma kontaktuje telefonický. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, Vas termin mam volny. Ak sa Vam zapaci moja tvorba, urcite ma kontaktujte :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný. Našu prácu si môžete pozrieť na našom webe alebo blogu, ak sa Vám páči, kontaktujte nás a rady poskytneme podrobnejšie info. R.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Váš termín mám voľný. Bývam kúsok od Piešťan, vieme riešiť fotenie aj osobne.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem budeme vás radi sprevádzať vo váš veľký deň
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu ma kontaktujte, ponúkam foto a video spolu, bezkonkurenčné ceny!! Som skúsený kameraman s dlhoročnými skúsenosťami a pohybujem sa po celom Slovensku. Spolupracujem s viacerými hudobníkmi, starejšími a fotografmi, majiteľmi reštaurácií a pod... Viem zabezpečiť dobrú hudbu, živú aj DJ, starejšieho, kameramana a fotografa. Viem poslať ukážkové linky na Hudobníkov a Kameramana všetko veľmi seriózne ceny, ceny si vieme tak dohodnúť, aby vyhovovali Vám!!! Vysoká kvalita práce ! Ozvite sa všetko Vám zabezpečím, Vaša spokojnosť, bude aj mojou !!! S pozdravom Maroš
Odpovedať
Profilova fotka
@floperka Dobry podvecer prajem! Ponukam Vam moju malickost :) , pozrite si moju www-cku a v pripade zaujmu alebo ak by ste mali akukolvek otazku navahajte ma kedykolvek kontaktovat. S pozdravom Riky
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?