Hľadám fotografa na svadbu 15.9.2017 v Nitre

Svadbu by sme mali mat v Nitre 15.9.2017. Zhaname sikovneho fotografa z okolia. Poprosim o preposlanie kontaktu, od profikov prijmem aj cenovu ponuku s popisom baliku, vsetkeho, co zahrna.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame volny :) viac info na webe ..
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Sme z partizánskeho ale pôsobíme. Na celom území Slovenska a Anglicka. Tiež si dovolím ponúknuť naše služby. V prípade záujmu o cenník a ukážku našej práce mi pošlite email do správy obratom Vám prepošlem cenník Mirka
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť aj moje práce :) Termín mám zatiaľ voľný
Odpovedať
Profilova fotka
@marisha1982 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete, termín mám volný.
Odpovedať
Profilova fotka
TErmín zatiaľ aktualny .... budeme radi ak si pozriete našu tvorbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, kľudne prebehnite môj web. Prajme pekný deň. S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
@marisha1982 Dobry den, termin mam volny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny, viac foto v profile a na webe. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám preposlal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
@marisha1982 Dobrý deň, do internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marisha1982 pozrite si aj moje svadobne fotografie, som fotograf z Bánoviec, viac info na mojom webe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám poskytnem viac informácií o našej tvorbe. Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) V prípade, že Vás naša práca zaujala rada Vám odpoviem na rôzne otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslal som Vám ponuku do internej pošty.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu na webstránke alebo aj na sociálnej sieti. Tam nájdete viac z mojích prác, ceny ale aj referencie. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky. Lukáš
Odpovedať
Dakujem vsetkym za ponuky. Je Vas tak vela, ze posielat podakovanie do IP kazdemu osobitne by bolo na velmi dlho :). Urcite si vyberieme a tych, ktori sa dostanu do uzsieho vyberu oslovime priamo. Este raz, dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
pisem vam IP, moja ponuka isto zaujme... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín je voľný ... posielam ponuku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?