Hľadám fotografa na svadbu 15.7.2017 Stará Ľubovňa

Hľadám fotografa na svadbu 15.7.2017 Stará Ľubovňa
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Cesta k spokojnosti nevesty je vydláždená dôkladným oboznámením sa s prácou fotografa.
Odpovedať
Profilova fotka
Rada Vám ponúknem svoje fotografické služby. Termín mám zatiaľ voľný. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienocka2017 Skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád dpolním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 8-) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, žeriav, foto-knihu atď ... S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
@lienocka2017 Foto Micenko. Odporucam. Velmi profesionalny na rozumne ceny. Viem Vam dat kontakt cez spravu a aj web kde si mozte pozriet jeho pracu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak máte záujem a páčila by sa vám naša tvorba termín máme ešte voľný poslala som vám aj správu s cenovými ponukami
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, môžete si pozrieť naše fotografie tu na Mojej svadbe alebo na našom facebooku. Budeme radi ak sa nám ozvete, môžete mať hneď 2 fotografov, ktorí zachytia každý dôležitý moment Vášho dňa :-) V svadobných balíkoch momentálne ponúkame rande fotenie ZADARMO :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín je aktuálny a voľný :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Zábava sa dá robiť na veľa spôsobov. Základ každej dobrej zábavy sú ľudia a ich pozitívna nálada. Zábava s FunFace je skutočne originálna a my Vám ju môžeme vrelo odporučiť. Bude určite vítaným spestrením každej svadby a hostia si z nej odnesú veselé fotky, ktoré im budú túto výnimočnú udalosť ešte dlho pripomínať. Ak chcete pripraviť Vašim hosťom jedinečnú a originálnu zábavu s novinkou na slovenskom trhu, sme tu pre Vás. Práve FunFace fotobox ponúka neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity, tématické fotopozadia, obsluhu a 100% garanciu zábavy.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?