Hľadám fotografa na svadbu, 11.5.2019, Levice

Dobrý deň hľadám svadobného fotografa na svadbu. Dátum svadby 11.5.2019 miesto svadby cca 8-9 km od Levíc.
Odpovedať
Profilova fotka
@anitaja Zdravíčko, termín mám voľný. do IP posielam orientačnú ponuku.
Odpovedať
Profilova fotka
@anitaja Dobrý deň Vám želám, termín Vašej svadby mám voľný. Nech sa páčia, informácie a viac fotiek nájdete na mojej webstránke uvedenej pod komentárom.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den,Vas termin mam zatial volny v pripade zaujmu o viac info ma prosim kontaktujte :).
Odpovedať
Profilova fotka
@anitaja Dobrý deň, váš termín mám ako posledný ešte v Máji voľný a tak vám do správy posielam ponuku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anitaja dobrý deň, termín Vašej svadby mám zatiaľ voľný, moju ponuku som Vám zaslala v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný, viac informácií vám posielam do správy, resp. môžete si ich pozrieť na mojom webe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@anitaja Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín 11.5.2019 máme zatiaľ voľný. Špecializujeme sa na reportážne svadobné fotografie a video (krátky film). Každá svadba je pre nás neopakovateľný príbeh, naša úloha je tento príbeh zachytiť :-) Pokiaľ Vás zaujme naša tvorba, rodi Vám pošleme individuálnu cenovú ponuku :-) Prajeme prijemne svadobné plánovanie. Marek a Adam
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, termín mám voľný. Moju tvorbu si môžete pozrieť tu alebo na aj na fb stránke Michelle D. Photography. Cenník môžem zaslať do správy.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Kludne nahliadnite do mojho portfolia. V pripade zaujmu rad poslem cennik :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
termín svadby máme zatiaľ voľný ak by ste mali záujem sme tu pre vás
Odpovedať
@michaldudik môže vás aj ja poprosiť o orientačnú ponuku ? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@dendula93 Posielam do správy.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň,rád Vám ponúknem svoje služby,viac info i na mojej web stránke,ďakujem,Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, pozadovany termin mam este volny, ak Vas moja tvorba zaujme nevahajte ma kontaktovat. Pripadne dalsie, fotky a informacie najdete aj na mojich strankach. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Svadobný fotograf Levice, voľný termín.
Odpovedať
Ďakujem všetkým veľmi pekne za ponuky. Určite si niekoho vyberiem. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím. Termín mám voľný :) moje portfólio nájdete na profile / webe / instagrame. V prípade záujmu rád poskytnem ďalšie informácie :)
Odpovedať
Ďakujem všetkým veľmi pekne. Prišlo mi neskutočne veľa správ od fotografov čo som bola prekvapená koľko fotografov má ešte voľný termín v čase našej svadby. Predtým ako som sem písala som myslela, že nikoho nezoženiem, nakoľko koho som kontaktovala bol na ten termín obsadený. No nakoniec bolo z čoho vyberať. :-D Fotky máte všetci nádherné. ;-) Ďakujem všetkým veľmi pekne za ponuky. ;-) Vybrala som si fotografa z neďalekého okolia. Ďakujem ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?