Hladam fotografa na svadbu 11.11.2017 v Studenci

Profilova fotka
Dobry den, hladam svadobneho fotografa na den 11.11.2017 - nevesta - Krompachy, zenich - Hrabkov, svadba v Studenci, fotenie v prirode - pod spisskym hradom. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 8-) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, žeriav, foto-knihu atď ... S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem máme voľný termín ak by sa vám naša práca páčila počas celého februára máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
Profilova fotka
@13hella13 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Váš termín máme ešte voľný V prípade záujmu o viac info nás neváhajte kontaktovať do správy S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
Cesta k spokojnosti nevesty je vydláždená dôkladným oboznámením sa s prácou fotografa.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@13hella13 pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem :) ponúkame aj počas fevbruára Valentínske zľavy
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?