Hľadám fotografa na svadbu 10.6.2017 v Trnave a okolí

zháňam fotografa na termín 10.6.2017 poradíte mi niekoho???
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, termín mám voľný, skús pozrieť moje fotky, ak sa budú páčiť, môžeme začať diskutovať o podrobnostiach, kľudne sa pýtaj
Odpovedať
Profilova fotka
termin volny , viac info na webe :) dakujem
Odpovedať
Trnavský kraj a okolie....
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, Skúste pozrieť moje práce Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu ma prosím kontaktujte rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej tvorbe. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
@vera39 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
@vera39 skus matúš strapko :) hlohovec
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII - kameraman + fotografa. 8-) S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný. Portfólio v profile a na webstránke.
Odpovedať
@dananai ale to su fotky z workshopu..to nemas z real svadby
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ifkael mam na webe, možeš pozreť
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dananai Nádherné fotky. @ifkael WS sú bežnou súčasťou portfólii fotografov, rovnako ako editorialy.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den prajem, Vas termin mam zatial volny. Viac o mne a mojej praci mozete najst na mojej web stranke, FB alebo Instagrame Nikol Bodnarova Photography. Dakujem velmi pekne.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@nedeliak isteze fotky z WS su beznou sucastou portfolii fotografov. bohuzial... pretoze realna svadba a WS su dve diametralne odlisne veci a pre nevesty to vytvara nespravny dojem o schopnosti fotografov.
Odpovedať
Profilova fotka
@photostancik Ahoj, samozrejme chápem tvoje "obavy". Tých pár fotiek, ktoré sem fotografi dávajú asi niesu to prečo sa nevesta rozhodne vybrať si určitého fotografa. Dananai má na stránke fotky s celého priebehu svadby a sú sakra dobré. Preto nevidím nič zlé na tom, že sa prezentuje takýmito fotkami. Každý má možnosť ísť na jeho stránku a pozrieť si ich. Fotky z WS sú jeho fotky a nikto ich za neho neodfotil, takže má plné právo sa nimi prezentovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@nedeliak ahoj. neriesim dananaia a ani nikoho konkretneho. moja poznamka bola myslena vseobecne. nepovazujem za spravne, ak niekto prezentuje svoju tvorbu fotkami z WS. mam pocit, ze je to to iste, akoby sa atlet prezentoval nielen svojim skutocnymi casmi, ale zaroven uvadzal, ze v treningu prekonal svetovy rekord. ja chapem, ze kazdy sa snazi prezentovat v co najlepsom svetle, nakoniec kazde odvetvie laka zakaznika vsemoznymi sposobmi. aj fotograf ma pravo lakat nevestu, ako uzna za vhodne. nesuhlasim sice s WS fotkami, ale to je moj problem a respektujem, ak niekto svoju pracu prezentuje tymto sposobom. kazdopadne, som rad, ze sme tuto temu otvorili. pravdepodobne iba malo neviest vie, ze nie vsetky fotky, na ktore sa tu pozeraju, su z realnych svadieb.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ponúkam Vám svoje služby a profesionálny prístup. Som priamo z Trnavy. Viac na stránke alebo osobne.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ďakujem všetkým za odpovede....:-) fotografka vybratá.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zábava sa dá robiť na veľa spôsobov. Základ každej dobrej zábavy sú ľudia a ich pozitívna nálada. Zábava s FunFace je skutočne originálna a my Vám ju môžeme vrelo odporučiť. Bude určite vítaným spestrením každej svadby a hostia si z nej odnesú veselé fotky, ktoré im budú túto výnimočnú udalosť ešte dlho pripomínať. Ak chcete pripraviť Vašim hosťom jedinečnú a originálnu zábavu s novinkou na slovenskom trhu, sme tu pre Vás. Práve FunFace fotobox ponúka neobmedzené fotenie s fotoboxom, vytlačené foto, on-line posielanie fotiek na mail, interaktívne rozhranie, zábavné rekvizity, tématické fotopozadia, obsluhu a 100% garanciu zábavy.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?