Hľadám fotografa na svadbu 1.7.2017 v Trnave a okolí

Najde aa Nejaký šikovný fotograf ? Ďakujem za ponuky
Odpovedať
Profilova fotka
skúste pozrieť moju stránku, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame volny , viac info na webe ...
Odpovedať
Profilova fotka
@91miroslava Pekny den prajem, Vas termin mam volny, v pripade zaujmu rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám preposlal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
@91miroslava pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
@91miroslava Dobrý deň, skúste si pozrieť aj moju prácu, ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, rada Vám ponúknem moje fotoslužby :) Termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.
Odpovedať
Dobrý večer, navštívte našu stránku, pozrite si ponuku a vyplňte prosím formulár. Ozveme sa Vám a na požiadanie pošleme cenník a odpovieme na prípadne otázky a možnosti.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžete pozrieť aj moju stránku a cenník na webe.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, aj ja Vám rád ponúknem naše foto a video služby. Našu tvorbu si môžete pozrieť na našej stránke.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 8-) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ... S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?