Hľadám fotografa na svadbu 1. 7. 2017 v Bojniciach

Hladam fotografa na 1.7.2017 v Bojniciach - niekto volny na tento termin? Dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
Milé nevesty, nezverujte svoju svadbu do rúk niekomu iba preto, lebo má na webe vystavených niekoľko dokonalých nastajlovaných portrétov. Platíte fotografa za celodennú prácu, vyžiadajte si preto celé svadby. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
dany termin mam tiez volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe alebo osobne
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň sme priamo z PD rada vám ponúkam aj naše služby tým , že sme v tom istom meste mali by ste výhodu aj možnosť použiť aj ateliér :() zaslala som vám do správy cenovú ponuku
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu aj na Facebooku. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer prajem, Vas termin mam momentalne este volny. Viac informacii o mne a mojej praci najdete na mojom webe. V pripade akychkolvek otazok ma nevahajte kedykolvek kontaktovat :-) Dakujem krasne.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade, že Vás niečo zaujíma rada Vám odpoviem na otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?