Hľadám fotografa na svadbu 09.09.2017 v Trebišove

Hľadám fotografa na svadbu 09.09.2017 v Trebišove :)
Odpovedať
Profilova fotka
Kontaktujte nás! Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@ika42 Pekný večer prajem, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@ika42 Dobrý, termín mám voľný, v prípade záujmu ma kontaktujte ;-) ;-) ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, kľudne prebehnite moje portfólio na webe. V prípade otázok Vám rád odpíšem. S pozdravom Radovan Škohel
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vás poskytnem viac info o nás a našej práci. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný a nemáme problém s pricestovaním nakoľko pôsobíme po celom Slovensku. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslal som Vám ponuku do internej pošty.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu na webstránke alebo aj na sociálnej sieti. Tam nájdete viac z mojich prác, ceny ale aj referencie. Veľmi rád Vám odpoviem na Vaše otázky. Lukáš
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný sme mladá dvojka fotografov s ktorými sa nudiť určite nebudete , fotenie má byť aj zážitok a máte mať z neho krásne spomienky :D sme tu pre vás do konca roka je na všetky svadobné balíčky aj 50€ zľava :D
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?