Hľadám fotografa na fotenie rustic/vidieckej svadby v Žiline na 2 dni - 27.06.2015

Predstavujem si kompetný balíček,od príprav nevesty a ženícha, česanie, líčenie umelecké fotenie, obrad a hostina a zábava až do cca 02:00-03.00hod - DVD /USB s profesionalne upravenými fotografiami - interérové a exterérové fotenie mimo svadobného dňa (pondelok po víkende ) - fotokniha - cca do 500 eur Ďakujem za všetky reakcie, ktoré by spĺňali moje (snaď reálne )predstavy
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, budeme velmi radi, ak si pozriete nasu pracu http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... Ak Vas nasa praca zaujme, kontaktujte nas cez ip pre podrobnejsie informacie :-) Ivanovci (sme z Martina)
Odpovedať
Dobry den ponukam nase sluzby dvaja fotografi - skusenost a dobra cena :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň do IP som Vám poslal ponuku :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, pozrite si aj moje svadobne fotografie, cennik a aj vsetky potrebne info mam na webe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majuska221 V prípade záujmu ma kontaktujte, do ceny sa zmestíme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @majuska221, sme dve fotografky zo Žiliny, myslím že by sme mohli spĺňať tvoje požiadavky. Uvedený termín máme zatiaľ voľný. Našu prácu si môžeš pozrieť na našej stránke alebo na Facebooku. Podrobnosti ti rady pošleme do IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby. Posielam Vám cenu do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si prosím môj profil alebo web stránku.
Odpovedať
Profilova fotka
@majuska221 Dobrý deň Majuška, tiež sa hlásim do konkurzu. Prosím, navštivte moje portfólio portrétnych svadobných fotografií. V prípade, že Vás zaujme moja práca, som schopný pripraviť ponuku, ktorá sa zmestí do Vášho rozpočtu. Šťastnú ruku pri výbere fotografa a príjemné svadobné prípravy. Ján Senčák
Odpovedať
Dobrý deň, prezrite si moje portfólio a v prípade záujmu ma kontaktujte. Pekný deň želám
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň! Ponúkame Vám naše služby! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, ponúkam Vám moje služby. V mojom profile a takisto v nižšie uvedených odkazoch si môžete pozrieť moju prácu. V prípade, že sa Vám moja tvorba páči, neváhajte ma kontaktovať. S pozdravom Tomáš Pavčo fb: Svadobné fotografie - Tomáš Pavčo
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý večer, ponúkame dve fotenia v jednej cene a mnoho ďalších výhod za skvelé ceny. Radi Vám to krásne zdokumentujeme. Pre ďalšie info nás prosím kontaktujte.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť moje portfólio. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. :) Pre viac info kľudne píš.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, termin volny, ak fotky zaujali velmi rad poslem viac info do mailu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj termín mám voľný, moju prácu si môžeš pozrieť tu v galérií alebo na FB Martin Hodon - Fotograf alebo na web stránke martinhodon.sk. Teším sa na prípadnú spoluprácu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?