Hľadám fotografa na celodenné fotenie 26.8.2017 okres ZH, BB, ZV, TR

Hľadám fotografa na fotenie svadby v termíne 26.8.2017. Najlepšie z okresov ZH,BB,ZV, prípadne TR,MT. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby (ZV), v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný a viac som vám napísala do správy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cesta k spokojnosti nevesty je vydláždená dôkladným oboznámením sa s prácou fotografa.
Odpovedať
Profilova fotka
@weronyka788 Skuste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
@weronyka788 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád, ak ma kontaktujtete.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozrieť moje práce. Váš termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Táto fotografka je zo Zvolena. Ak sa ti páči taký štýl fotky. https://www.facebook.com/GabrielaJark...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Som zo Zvolena. Pozrite si moju tvorbu. Najviac aktuálnu mám na Facebooku. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie. V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rada Vám nafotím Vašu svadbu. Váš termín máme ešte voľný. V prípade, že máte nejaké otázky odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
nech sa paci, termin je volny. Viac z prace na webe
Odpovedať
Profilova fotka
S potešením Vám ponúkam svoj pohľad na Váš príbeh. Malá ukážka mojej práce:
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?