Menu Forum

Hľadám fotografa na 7.9.2013 na svadbu v Bardejove

7. júl 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
tinasab
Registrovala sa 11. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Bardejov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
tinasab
Registrovala sa 11. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Okres Bardejov.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte, hladam fotografa na tzv. "imidzove fotenie" na 07.09.2013. Najde sa niekto volny?
2. jún 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
tinasab
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
tinasab
  • Nevie kedy bude svadba
 svadba bude v Bardejove, samozrejme fotograf nemusi byt z BJ, kludne aj z okolia, ineho mesta na vychode...
2. jún 2013 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
merlot_wedding_agency
Júlia Balaščáková
Merlot Wedding Agency PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bardejov
55

“Pripravujeme fotky pre Vás čoskoro. viac info na : www.merlot-agency.sk alebo facebooku : https://www.facebook.com/MerlotAgency”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
merlot_wedding_agency
Júlia Balaščáková
Merlot Wedding Agency PRO

Organizovanie svadieb - Okres Bardejov
55

“Pripravujeme fotky pre Vás čoskoro. viac info na : www.merlot-agency.sk alebo facebooku : https://www.facebook.com/MerlotAgency”
(Pred 4 rokmi)

môžem odporučiť Slavomír Macek alebo Darius Zdiebko z Bardejova. veľmi šikovný emoticon
15. jún 2013 o 18:37  •  www.merlot-agency.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
33

“Ahojte baby, ak hľadáte fotografa možno sa budete chcieť pozrieť na naše portfólio tu: www.showcheeks.sk alebo tu: https://www.facebook.com/showcheeks . Zaujme vás že dvoch vyštudovaných fotografov (manželov) dostanete stále za super cenu alebo to že si neúčtujeme dopravu na Slovensku? Voľné termíny na tento rok nájdete priamo na našej stránke. Nezabudnite do svadby aj relaxovať :-)”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
showcheeks
Showcheeks Photography™
Mgr. Art. Hana Šovčíková PRO

Foto a video - Okres Banská Bystrica
33

“Ahojte baby, ak hľadáte fotografa možno sa budete chcieť pozrieť na naše portfólio tu: www.showcheeks.sk alebo tu: https://www.facebook.com/showcheeks . Zaujme vás že dvoch vyštudovaných fotografov (manželov) dostanete stále za super cenu alebo to že si neúčtujeme dopravu na Slovensku? Voľné termíny na tento rok nájdete priamo na našej stránke. Nezabudnite do svadby aj relaxovať :-)”
(Dnes)

Dobrý deň, Váš termín máme ešte voľný. emoticon
18. jún 2013 o 16:42  •  www.showcheeks.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
gabidekor
GabiDekor
Gabriela Blaňárová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Bardejov
PRO Shop: 13 inzerátov
22
fotoportrét
fotoportrét
gabidekor
GabiDekor
Gabriela Blaňárová PRO

Kvety a dekorácia - Okres Bardejov
PRO Shop: 13 inzerátov
22
 Millerovci emoticon
18. jún 2013 o 17:19  •  www.gabidekor.wbl.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

Foto a video - Okres Košice
44

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
vlnkafoto
VlnkaFoto
Mgr. Michaela Demočková PRO

Foto a video - Okres Košice
44

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termín 21.5.2016 na svadobné fotenie. Kto by mal záujem, píšte na kontakt@vlnkafoto.sk smile – emotikon”
(Pred 2 rokmi)

Dobrý deň, termín 7.9.2013 mám ešte voľný. Žijem v Košiciach, ale nemám problém za Vami pricestovať do Bardejova. Moju tvorbu môžete vidieť na mojej webstránke, kompletnú cenovú ponuku nájdete pod záložkou "SLUŽBY".
7. júl 2013 o 11:53  •  www.vlnkafoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama