Menu Forum

Hľadám fotografa na 6.5.2017 v Trnave do 300 €

10. sep 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
peta0104
2
Registrovala sa 22. júla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 2 priateľov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 6. mája 2017
fotoportrét
fotoportrét
peta0104
2
Registrovala sa 22. júla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Má 2 priateľov. Okres Trnava.
  • Svadba bola 6. mája 2017
 Hladam fotografa do 300 euro na nafotenie naseho svadobneho dna 6. maja 2017 v Trnave
24. júl 2016 o 23:55  •  Svadba bola v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
hanc_k
3
Registrovala sa 19. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
hanc_k
3
Registrovala sa 19. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Trnava.
 Ahoj Peti, asi ti neodpoviem presne na tvoju otazku (ked chces fotografa do 300€), ale ja sim si zarezervovala Tomasa Dananaia a mozem ho ken odporucit. Fotil kamaratkinu svadbu a jednym slovom, dokonale. Je sice dvskrat drahsi ako pozadujes ty, ale kvalita je vysoko nad tym. emoticon
25. júl 2016 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 3 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
25. júl 2016 o 19:12  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (28 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
28

“Hľadáte svadobného fotografa a kameramana? Termíny na rok 2017 sa pomaličky plnia. Pozrite si naše práce ... Facebook: Daludape foto a video studio, www.daludape.sk”
(Pred 8 mesiacmi)

Dobrý deň,
veľmi rada Vám ponúknem naše služby. Váš termín máme zatiaľ voľný. K dispozícií máme rôzne svadobné balíčky. V prípade záujmu o viac informácií mi napíšte prosím IP. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
26. júl 2016 o 12:06  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
1. aug 2016 o 22:04 • gabully
fotoportrét
fotoportrét
ammi
Registroval sa 3. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 245 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ammi
Registroval sa 3. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 245 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @gabully Svoje služby môžu ponúkať len užívatelia, ktorí sú registrovaní ako PRO. V opačnom prípade admin príspevky maže, treba si prečítať pravidlá fóra. emoticon
1. aug 2016 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jan_ducko (34 r.)
Jan Ducko
Ján Ducko PRO

Foto a video - Okres Žilina
26
fotoportrét
fotoportrét
jan_ducko (34 r.)
Jan Ducko
Ján Ducko PRO

Foto a video - Okres Žilina
26
 @peta0104 Zdravím, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info, S pozdravom
2. aug 2016 o 10:16  •  www.dphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
3. aug 2016 o 08:11 • viktoriacimprichova
fotoportrét
fotoportrét
slaktrafer
Juraj Mako M-gallery
Juraj Mako PRO

Foto a video - Okres Topoľčany
1
fotoportrét
fotoportrét
slaktrafer
Juraj Mako M-gallery
Juraj Mako PRO

Foto a video - Okres Topoľčany
1
 pozrite si našu prácu na webe
9. sep 2016 o 22:16  •  www.m-gallery.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
mvphotography
M.V. Photography
PRO

Foto a video - Veľká Británia
13

“!!! UVOĽNIL SA NÁM SVADOBNÝ TERMÍN 30.09.2017 !!! Ak by ste niektorá hladali fotografa neváhajte nahliadnuť aj do našej galérie emoticon”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
mvphotography
M.V. Photography
PRO

Foto a video - Veľká Británia
13

“!!! UVOĽNIL SA NÁM SVADOBNÝ TERMÍN 30.09.2017 !!! Ak by ste niektorá hladali fotografa neváhajte nahliadnuť aj do našej galérie emoticon”
(Včera)

Dobry vecer
Neviem co vsetko si predstavujete fotit ale tiez ponukame rozne svadibne balicky
V prípade zaujmu nas kludne kontaktujte
Mirka
10. sep 2016 o 22:22  •  prerábame  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. nov 2016 o 23:41 • mecka