Menu Forum

Hľadám fotografa na 6.5.2017 v Trnave do 300 €

10. sep 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
peta0104
2
Registrovala sa 22. júla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Trnava.
  • Svadba bude 6. mája 2017
fotoportrét
fotoportrét
peta0104
2
Registrovala sa 22. júla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Má 1 priateľa. Okres Trnava.
  • Svadba bude 6. mája 2017
 Hladam fotografa do 300 euro na nafotenie naseho svadobneho dna 6. maja 2017 v Trnave
24. júl o 23:55  •  Svadba bude v máji 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
hanc_k
2
Registrovala sa 19. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
hanc_k
2
Registrovala sa 19. apríla 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Trnava.
 Ahoj Peti, asi ti neodpoviem presne na tvoju otazku (ked chces fotografa do 300€), ale ja sim si zarezervovala Tomasa Dananaia a mozem ho ken odporucit. Fotil kamaratkinu svadbu a jednym slovom, dokonale. Je sice dvskrat drahsi ako pozadujes ty, ale kvalita je vysoko nad tym. emoticon
25. júl o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (38 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
9

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 2 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
25. júl o 19:12  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 5 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
daludapefotoavideostudio (27 r.)
Daludape foto a video studio
Lucia Laczová PRO

Foto a video - Okres Trnava
27

“Hľadáte fotografa a kameramana na Vašu svadbu? Voľné termíny na rok 2017, bookujte! Krásny dník :) Facebook: Daluape foto a video studio PS: Neprehliadnite našu Vianočnú akciu!”
(Pred 5 dňami)

Dobrý deň,
veľmi rada Vám ponúknem naše služby. Váš termín máme zatiaľ voľný. K dispozícií máme rôzne svadobné balíčky. V prípade záujmu o viac informácií mi napíšte prosím IP. emoticon
Ďakujem
S pozdravom
26. júl o 12:06  •  www.daludape.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
1. aug o 22:04 • gabully
fotoportrét
fotoportrét
ammi
Registroval sa 3. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 208 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
ammi
Registroval sa 3. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridal 208 príspevkov.
  • Nevie kedy bude svadba
 @gabully Svoje služby môžu ponúkať len užívatelia, ktorí sú registrovaní ako PRO. V opačnom prípade admin príspevky maže, treba si prečítať pravidlá fóra. emoticon
1. aug o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jan_ducko (33 r.)
Jan Ducko
Ján Ducko PRO

Foto a video - Okres Žilina
23
fotoportrét
fotoportrét
jan_ducko (33 r.)
Jan Ducko
Ján Ducko PRO

Foto a video - Okres Žilina
23
 @peta0104 Zdravím, tento termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info, S pozdravom
2. aug o 10:16  •  www.dphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
3. aug o 08:11 • viktoriacimprichova
fotoportrét
fotoportrét
slaktrafer
Juraj Mako M-gallery
Juraj Mako PRO

Foto a video - Okres Topoľčany
1
fotoportrét
fotoportrét
slaktrafer
Juraj Mako M-gallery
Juraj Mako PRO

Foto a video - Okres Topoľčany
1
 pozrite si našu prácu na webe
9. sep o 22:16  •  www.m-gallery.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na svoje webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
mvphotography
M.V Photography
PRO

Foto a video - Okres Partizánske
7

“Zľava 50 eur na všetky svadby v mesiacoch : apríl, september , október, november a december 2017. Plati pre takmer všetky aktuálne svadobné balíčky. Pre viac info ohľadne voľných termínov alebo kompletnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať do internej pošty alebo e-mailom. Okrem toho budúcoročné nevestičky dostanú svoj svadobný balíček v podobe drevenej krabičky s dreveným vyrezávaným USB a vytlačenými”
(Pred 1 týždňom)

fotoportrét
fotoportrét
mvphotography
M.V Photography
PRO

Foto a video - Okres Partizánske
7

“Zľava 50 eur na všetky svadby v mesiacoch : apríl, september , október, november a december 2017. Plati pre takmer všetky aktuálne svadobné balíčky. Pre viac info ohľadne voľných termínov alebo kompletnej cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať do internej pošty alebo e-mailom. Okrem toho budúcoročné nevestičky dostanú svoj svadobný balíček v podobe drevenej krabičky s dreveným vyrezávaným USB a vytlačenými”
(Pred 1 týždňom)

Dobry vecer
Neviem co vsetko si predstavujete fotit ale tiez ponukame rozne svadibne balicky
V prípade zaujmu nas kludne kontaktujte
Mirka
10. sep o 22:22  •  prerábame  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. nov o 23:41 • mecka