Hladam fotografa na 5.9.2015, okres Pezinok

Dobry den, hladam kreativneho fotografa na nafotenie svadby, ktora sa bude konat 5.9.2015 v okrese Pezinok. Mam zaujem o nafotenie portretov, priebehu svadby, a cca 1 hodiny z oslavy. Dakujem za ponuky
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, chcem sa ponúknuť ako fotografka z Bratislavy. :-) Popozerajte si moje fotky na webe alebo najnovšie na facebooku a v prípade otázok alebo záujmu ma prosím kontaktujte. Krásny zbytok víkendu. :-) @llillu
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. V prípade, že sme Vás zaujali rada Vám napíšem viac informácií do IP. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj moje portfólio na web stránke. Keď Vás moja práca zaujme, rád Vám odpoviem na otázky. :-) Martin Almáši
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den! V spominany teramin Vam rada ponuknem svoje sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme. Vzdialenosť nieje problém. Profi team Svadbafotovideo
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, váš termín mi ešte ostal voľný, kľudne si pozrite moju tvorbu a ak sa Vám bude páčiť, napíšte mi. Do PK chodím každý týždeň. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rad vam ponuknem moje sluzby :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, som fotograf zo Svateho Jura a termin mam zatial volny. Fotografie a viac informacii najdete na mojich www. Okolie tu poznam doverne, tak Vam v pripade zaujmu rad poradim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mam volny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme, Váš profi team, profesionálne spracovanie fotografií a svadobného videa. Stačí si len vybrať. Foto alebo video alebo oboje. Na každú prácu je samostatne fotograf a samostatne kameraman. Podrobnosti na našom webe. - Svadobné foto od 265 EUR, - Svadobný film od 300 EUR,
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?