Hľadám fotografa na 4.7.2017 v Bratislave a okolí

Profilova fotka
Ahojte. Kým upadnem do googlenia a rozhodovacej paralyzy, ze ktory fotograf sa páči viac, by som chcela dať priestor všetkým, ktorí na tento skvelý deň ešte nemajú nikoho, aby sa ozvali. :) Link na portfolko poteší. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den, mam to este volne a som z BA :)
Odpovedať
Profilova fotka
@naposledygeskovka Skúste si pozrieť aj moju prácu. Ak Vás zaujme rád doplním bližšie informácie :)
Odpovedať
Profilova fotka
Žiadajte od fotografov celé svadby, nie iba výber najlepších pózovačiek
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús sa pozrieť aj na môj web. Dúfam, že osloví :) Pekný večer
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše služby. :-) V prípade záujmu o informácie ma prosím kontaktujte IP alebo emailom. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den Skuste si pozriet aj nasu pracu Vas termin mame momentalne volny. V pripade akychkolvek otazok nas nevahajte kontaktovat S pozdravom Mirka a Mato
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pokojne nás prosím kontaktujte. Máme teraz aj akciovú ponuku na EXCLUSIVE baličky. Pozrite si prosím profil, prípadne náš web a určite sa dohodoneme. Chodíme fotografovať a natáčať po celom Slovensku
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste pozrieť aj moje foto, na otázky rada odpoviem
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@naposledygeskovka ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete.
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem vsetkym, pokusim sa co najskor vsetko pozriet. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den, Termin mam volny.
Odpovedať
Profilova fotka
@naposledygeskovka tiez mam dany termin volny, pozrite si aj moje svadobne fotografie
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem všetkým, fotograf dohodnuty. :) Nech mate vsetci dobre svetlo po cely rok 2017. ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, ak este fotografa nemate, ponukam Vam moje sluzby :-) Dakujem Fotky najdete tu na MS alebo na mojom, webe, ktory je v profile :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@milanmatuska vdaka,uz je to neaktualne vid.komentar nad vami :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?