Menu Forum

Hľadám fotografa na 31.8.2013 do Michaloviec

19. aug 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
simona30
1
Registrovala sa 18. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Michalovce.
  • Svadba bola 31. augusta 2013
fotoportrét
fotoportrét
simona30
1
Registrovala sa 18. mája 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 8 príspevkov. Okres Michalovce.
  • Svadba bola 31. augusta 2013
 HLADAM FOTOGRAFA NA POSLEDNU CHVILU _ MICHALOVCE 31. 8. 2013
17. aug 2013 o 22:27  •  Svadba bola v auguste 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
demockophoto (33 r.)
Daniel Democko photography - svadobné fotografie
Daniel Demočko PRO

Foto a video - Okres Košice
8

“SVADOBNÉ ZVYKY A SYMBOLY - 2. časť O ŠATÁCH A DOPLNKOCH NEVESTY A ŽENÍCHA. Čítajte, za čo všetko na Vašej svadbe môže anglická kráľovná Viktória! Všetko na: http://www.demockophoto.eu/blog/svadobne-zvyky-a-symboly-ii-svadobne-saty-a-doplnky”
(Pred 2 rokmi)

@simona30 Dobrý deň, Váš termín mám voľný (som z KE), ponuku som Vám poslal do IP.
18. aug 2013 o 10:28  •  www.demockophoto.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
flashphoto
www.flashphoto.sk
Peter Ilenčík PRO

Foto a video - Okres Prešov
7

“Svadobné fotenia pre rok 2015- kompletné fotenia celého svadobného dňa aj s fotoalbumami, DVD, USB, všetko v cene balíkov. Dostupnost celé Slovensko www.flashphoto.sk”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
flashphoto
www.flashphoto.sk
Peter Ilenčík PRO

Foto a video - Okres Prešov
7

“Svadobné fotenia pre rok 2015- kompletné fotenia celého svadobného dňa aj s fotoalbumami, DVD, USB, všetko v cene balíkov. Dostupnost celé Slovensko www.flashphoto.sk”
(Pred 1 rokom)

Dobry den, 31.8.2013 mam volny termin.
18. aug 2013 o 20:19  •  www.flashphoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
18. aug 2013 o 20:56 • handerka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
18. aug 2013 o 21:25 • majzlfko
fotoportrét
fotoportrét
domka104
5
Registrovala sa 27. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
domka104
5
Registrovala sa 27. mája 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 26 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Košice.
 @simona30 vyskusaj oslovit manzelov Madarovcov, su z KE....najdes ich medzi profesionalmi....perfektna spolupraca a krasny vysledok emoticon
19. aug 2013 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to