Hľadám fotografa na 31. 5.2014 z okolia Popradu

Bolo by super, ak by mi niekto ponúkol svoje služby. Bude to malinká svadba a chceli by sme len portrety, ziadne odobierky a podobne veci na svadbe mat nebudeme. Popripade ak by mal niekto na ponuknutie nejaky mini balicek. Poprosim aj priblizne cenove relacie. Dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@amedeofelisa odporúčam Mišku Demočkovú VlnkaFoto :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@amedeofelisa Dobry den, ponukam Vam moje sluzby, pozrite si moje prace a ak vas zaujmu kontaktujte ma, na cene sa dohodneme. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, @amedeofelisa pozri si moje portfolio, ak by si mala zaujem kludne ma nevahaj kontaktovat a preposlem ti cennik. Daniel
Odpovedať
Profilova fotka
@amedeofelisa Smiem Vas pozvat k nam na kavicku ? pozriete si nase prace - mame vsetko od fotografa , kameramana, obrucky, svadobne saty , kvetov a este kopec toho najlepsieho k svadne na Vychode :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rada by som Vas fotila :-) Ak mate zaujem, kontaktujte ma prosim a dohodneme sa.
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím, do konca marca mam na všetky balíčky zľavu 20%. Info o balíčkoch na mojej stránke ;-) Fotím s citom a kreatívne. Plus je možné Vám vyhotoviť kresbu portrétu Vás oboch z vašej svadobnej fotografie.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@amedeofelisa Dobrý deň, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a spomínaný termín mám voľný.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám poskytnem moje fotografické služby pre Váš veľký deň D. Moje portfólio nájdete na Facebooku alebo na mojom webe. ALphotography - pretože krásne fotografie nemusia byť vždy tie najdrahšie...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?