Menu Forum

Hľadám fotografa na 31. 5.2014 z okolia Popradu

4. apr 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
amedeofelisa
Registrovala sa 17. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
amedeofelisa
Registrovala sa 17. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Bolo by super, ak by mi niekto ponúkol svoje služby. Bude to malinká svadba a chceli by sme len portrety, ziadne odobierky a podobne veci na svadbe mat nebudeme. Popripade ak by mal niekto na ponuknutie nejaky mini balicek. Poprosim aj priblizne cenove relacie. Dakujem.
18. mar 2014 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
Registrovala sa 30. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 249 príspevkov. Má 59 priateľov. Poprad, okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
jjkoala
33
Registrovala sa 30. januára 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 249 príspevkov. Má 59 priateľov. Poprad, okres Poprad.
 @amedeofelisa odporúčam Mišku Demočkovú VlnkaFoto emoticon
18. mar 2014 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
fotoportrét
fotoportrét
sokiphoto
sokiphoto
Erik Sokoli PRO

Foto a video - Okres Bardejov
5
 Dobrý deň.
Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie.
S pozdravom
18. mar 2014 o 08:01  •  www.facebook.com/sokiphoto  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@amedeofelisa Dobry den, ponukam Vam moje sluzby, pozrite si moje prace a ak vas zaujmu kontaktujte ma, na cene sa dohodneme. emoticon
18. mar 2014 o 08:30  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danielkaplavka
Daniel Kaplavka
Daniel Kaplavka PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
26

“Tak terminy sa pomalicky naplnaju, nevesticky piste a pytajte sa na ten Vas termin. :-)”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
danielkaplavka
Daniel Kaplavka
Daniel Kaplavka PRO

Foto a video - Okres Nové Mesto nad Váhom
26

“Tak terminy sa pomalicky naplnaju, nevesticky piste a pytajte sa na ten Vas termin. :-)”
(Pred 2 rokmi)

Ahoj, @amedeofelisa pozri si moje portfolio, ak by si mala zaujem kludne ma nevahaj kontaktovat a preposlem ti cennik.

Daniel
18. mar 2014 o 09:23  •  www.danielkaplavka.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

Foto a video - Okres Košice
26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
woowproduction
WooW Production - Svadobné Foto Video
WooW Production PRO

26

“Uz mate svojho vysnivaneho fotografa alebo kameramana - co tak vsetko spolocne v elegantnom prevedeni ? ;-) WooW Production Foto Video - od aprila nas najdete uz v 3 metropolach: Kosice, Praha, Kyjev http://woowpro.sk”
(Včera)

@amedeofelisa Smiem Vas pozvat k nam na kavicku ? pozriete si nase prace - mame vsetko od fotografa , kameramana, obrucky, svadobne saty , kvetov a este kopec toho najlepsieho k svadne na Vychode emoticon
18. mar 2014 o 09:42  •  www.woowpro.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
beatahrbackova
BH PHOTOGRAPHY
Beata Hrbackova PRO

Foto a video - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
beatahrbackova
BH PHOTOGRAPHY
Beata Hrbackova PRO

Foto a video - Okres Bratislava
 Rada by som Vas fotila emoticon Ak mate zaujem, kontaktujte ma prosim a dohodneme sa.
18. mar 2014 o 09:47  •  www.beatahrbackova.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PHOTOGRAPHY
Katarína Kapsdorfer PRO

11
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PRO

11
 zdravím, do konca marca mam na všetky balíčky zľavu 20%. Info o balíčkoch na mojej stránke emoticon Fotím s citom a kreatívne. Plus je možné Vám vyhotoviť kresbu portrétu Vás oboch z vašej svadobnej fotografie.
18. mar 2014 o 12:41  •  www.fotospis.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PRO

11
fotoportrét
fotoportrét
fotospis
Katarína Kapsdorfer PRO

11

18. mar 2014 o 12:42  •  www.fotospis.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
marekjanicko
Marek Janíčko
Marek Janíčko PRO

24

“Minuly tyzden som uspesne zaviedol dalsi system zaloh na PC pre este vacsiu bezpecnost pri spracovani vasich fotografii. - Na detailoch zalezi.”
(Pred 3 rokmi)

@amedeofelisa Dobrý deň, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a spomínaný termín mám voľný.
31. mar 2014 o 08:09  •  www.janicko.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anusa23 (31 r.)
Anna Langova Photography
Ana PRO

Foto a video - Okres Poprad
8

“...stále hladáte fotografa na Váš veľký deň? Ozvite sa nám. ALphotography Vám ponúka nádherné fotografie, profesionalitu, kvalitné vybavene a to všetko za bezkonkurenčné ceny :) tešíme sa na vás Ana”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
anusa23 (31 r.)
Anna Langova Photography
Ana PRO

Foto a video - Okres Poprad
8

“...stále hladáte fotografa na Váš veľký deň? Ozvite sa nám. ALphotography Vám ponúka nádherné fotografie, profesionalitu, kvalitné vybavene a to všetko za bezkonkurenčné ceny :) tešíme sa na vás Ana”
(Pred 2 rokmi)

Dobrý deň, rada Vám poskytnem moje fotografické služby pre Váš veľký deň D. Moje portfólio nájdete na Facebooku alebo na mojom webe.

ALphotography - pretože krásne fotografie nemusia byť vždy tie najdrahšie...
4. apr 2014 o 20:02  •  www.alphotography.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".