Hľadám fotografa na 30.9.2017 na Orave

Zdravím Vás,hľadám šikovného a usmiateho fotografa:) PS: svadba Námestovo
Odpovedať
Profilova fotka
Evička, tento termín mám voľný a usmiaty som, len neviem, či šikovný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj , pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak ma kontaktujete
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, termín mám zatiaľ voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
@eva3012 Dobry den, termin mam volny Som z LOKCE ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. :-) Váš termín máme zatiaľ voľný. Ak máte záujem o viac informácií odpoviem Vám prostredníctvom IP alebo emailu. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak ešte nemáte fotografa rada vám ponúkam aj naše služby sme mladá dvojka plná nápadov :() zaslala som vám aj cenovú ponuku do správy
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu aj na Facebooku. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujem Vás, rád by som Vám poskytol naše služby za prijateľné ceny, pre viac info ma prosím kontaktujte
Odpovedať
Profilova fotka
Evička, ponúkam Vám moje fotoslužby, pozrite si moju tvorbu na MS alebo na mojej webovej stránke a v prípade záujmu ma kontaktujte, rád Vám zodpoviem na Vaše otázky, bude mi cťou s Vami spolupracovať.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den podla fotky vyzeram usmiate, termin mam pre Vas volny tym som splnil 2 podmienky :) Viac z mojej prace si pozriete na webe. Miqo
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?