Hladam fotografa na 26.9.2015 z okolia Trenčína

Nakolko nam dnes nas fotograf,ktoreho sme mali zajednaneho oznamil ze bude mimo sr hladam sikovneho fotografa..viete poradit?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme ešte voľný. :-) Trenčín poznáme nakoľko tam chodíme. Sme tím ľudí a organizujeme svadby podľa požiadaviek klientov. V prípade, že máte na mňa otázky rada Vám odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som ti poradila Mariu Jakusovu...Pozri na FB, foti krasne :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín máme voľný, ponúkam Vám naše služby, veľmi rady nafotíme vašu svadbu. Ak Vás naša práca zaujala napíšte nám do IP a pošlem bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
@mayrush Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Dobrý deň, Váš termín mám voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte. Momentálne mám aj zľavu na kompletné svadobné fotenie.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Zdravicko. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, skuste si prezriet moj profil :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ... naša firma má tento víkend takisto voľný ... ponuku som zaslal v internej pošte a je to iba na vašom rozhodnutí :) balík je veľmi pestrý, pomer cena kvalita vynikajúca ... je to fakt už iba na vás :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam služby nášho ateliéru v mesiaci Júl ponúkam aj 30% zľavu na svadobné balíky moju tvorbu si môžete prezrieť aj na facebooku.
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme natočiť alebo nafotiť Vašu svadbu v profesionalnej kvalite. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Ceny mame na našom webe dostupne. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, tiež si dovolím ponúknuť Vám svoje služby. Termín mám zatiaľ voľný a ponuku Vám posielam do IP. Prajem Vám príjemné rozhodovanie. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?