Hľadám fotografa na 25.5.2019

Dobrý deň. Hľadám fotografa na 25.5.2019. Neviete náhodou o niekom? Svadba sa bude konať v okolí Prievidze.
Odpovedať
Profilova fotka
@dudka555
Odpovedať
Profilova fotka
@dudka555 Pekný deň , Váš termín máme momentálne voľný , rád Vám ponúknem služby fotografa . Posielam Vám správu ;-) Ďakujem potom za Vaše info , Milan , Žilina
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, info som Vam poslal do IP. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, tento termin mame este aj my volny :-) sme z MT a radi za vami ku okoliu Prievidze prideme :-) Nasu pracu si mozete pozret na FB, ci web stranke. Pekny den prajeme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj skus nasu fotografku je to velmi sikovna mlada baba, nejake fotky mam uz aj v albume, ak budes chciet kontakt napis :) na fb je Lovin.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
@dudka555 dobrý deň, svoju ponuku som Vám zaslala v správe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto alebo video služby. V prípade, že Vás zaujala naša tvorba rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@dudka555 Pekný deň Vám prajem, Váš termín mám voľný a rád budem Vašim fotografom. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke. Keď budete mať akékoľvek otázky, rád Vám odpoviem. Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín mám voľný :). Pre viac infromácií mi kľudne napíšte správu :).
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň som svadobný fotograf z Okresu Prievidza a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme na svadobnom fotení☺ cenník je na mieru podľa vašich požiadaviek 🙂 tu je ukážka mojej tvorby ☺
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?