Hľadám fotografa na 24.8.2013 do Košíc

Hľadám fotografa na deň 24.8.2013 - fotenie obradu v Košiciach a fotky v exteriéri. Svadba je malá. Prosím aj cenové ponuky.
Odpovedať
Profilova fotka
@barrilla Dobry den, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc. Rád by som Vám dal do pozornosti moju tvorbu, ktoru najdete na www stránke. Verím, že Vás osloví a kľudne ma môžete kontaktovať skrz email, prípadne telefonicky ohľadom bližších detailov.
Odpovedať
Profilova fotka
Skúste sa pozrieť na web stránku je tam všetko.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň barrilla, ak máte záujem pracujeme po celom Slovensku. V prípade záujmu ma kontaktujte, rád Vám poskytnem bližšie info:) S pozdravom Michal
Odpovedať
Profilova fotka
Aj my mame vtedy svadbu ...juj tak nech ti to vyjde podla predstav a nch aj toho fotografa nades..:)
Odpovedať
Profilova fotka
Prajem Vám pekný deň. Skúste si kliknúť na môj profil na tomto portáli, kde nájdete ukážky svadobného foto a videa. VS Studio.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Naše služby sú tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín 24.8.2013 mám voľný, rada Vám poskytnem svoje služby. Ak máte záujem len o fotografovanie obradu a svadobných portrétov v rámci Košíc, ponúkam Vám cenu 180,- eur. Kompletnú cenovú ponuku nájdete na mojej webstránke pod záložkou "SLUŽBY".
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?