Hľadám fotografa na 23.9.2017, Nové Mesto nad Váhom

Dobrý deň, potrebujem poradiť šikovného fotografa/fotografku, okolie NMnV, Mala by som záujem o predsvadobné fotenie, umelecké fotky a zopár fotografií počas svadby za prijateľnú cenu. Vopred ďakujem za rady 😊
Odpovedať
Profilova fotka
Platíte za fotky z celej svadby, nielen za 50 štylizovaných portrétov...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den Pozrite si ukážku našej práce a v prípade záujmu nas neváhajte kontaktovať Váš termín mame ešte voľný S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
@miska_111 ahoj , pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pokojne nás prosím kontaktujte. Máme teraz aj akciovú ponuku na EXCLUSIVE baličky. Pozrite si prosím profil, prípadne náš web a určite sa dohodoneme. Chodíme fotografovať a natáčať po celom Slovensku
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, poslala som Vám IP. :-) Krásny deň
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@miska_111 Dobry den , termin mame hadam este dostupny ;-) ozvite sa nam telefonicky alebo emailom Pozdravujeme - Foto Video WooW Prod. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Miška, pozrite si moju stránku, kde nájdete cenník aj moju prácu. Ako bonus pridávam ručne robený svadobný album s Vašimi fotkami a dvomi USB v exkluzívnom balení. Pri fotení môžete využiť svadobné rekvizity alebo fotopozadie.V prípade otázok som Vám k dispozícii. Roman
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný, poslal som Vám internú poštu so všetkými informáciami.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?