Hľadám fotografa na 23.5.2015, Zemplínska Šírava

Hladam FOTOGRAFA/FOTOGRAFKU termin 23.5.2015 na Zemplinskej Sirave. Ak ste zazili, prip. poznate niekoho osobne a mozete mi ho odporucit napiste prosim. Nemusi to byt zarucene ultra top profik. Na cene zalezi!! ;) Dakujem krasne za vsetky ohlasy.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuzuzka Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
ahoj my sme mali Veroniku http://www.mojasvadba.sk/catalog/vend... ma tam aj nas album :) a urcite ju v buducnosti zavolame nafotit aj rodinku :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás! ;-)
Odpovedať
Ahoj my sme mali Tomáša Topoľančína, kuk môj svadobný album :-) my sme boli spokojný :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuzuzka Dobry den, som fotograf z KE a ponukam svoje sluzby. Kompletne info najdete na mojej webstranke:)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuzuzka Dobrý, FOTOGRAF sa hlási :)
Odpovedať
@zanka85 jemu som pisala a sa mi vobec neozval...poslala som mu aj mail aj RP a nic
Odpovedať
@zuzuzuzka tak nvm, my sme mu volali keď sme si ho zajednávali a hneď nám dvihol a do týždňa sme mali už aj zálohu zaplatenú
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ozvite sa, urcite sa dohodneme :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Možno Ti môžem ponúknuť to, čo hľadáš. :) Pre viac info kľudne píš, dohodneme sa. Som z KE.
Odpovedať
Profilova fotka
Viac info v profile...
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzuzuzka krasne pozdravujem, skuste unas ;-)
Odpovedať
RM media Vranov nad Toplou Vam ponuka svoje sluzby...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?