Hľadám fotografa na 21.6.2014 do Nových Zámkov a Hurbanova

Profilova fotka
Ahojte, hladam fotografa na 21.6.2014 do Nových Zámkov a Hurbanova. Ideálne niekto z okolia, kto je kreatívny a pozná tam pekné miesta, kde by nás pofotil.
Odpovedať
Ahoj,som zo Stúrova....na cely den by si potrebovala fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
@zsgyuri Áno, chceme mať odfotené prípravy nevesty a ženícha, obrad, portréty a potom aj hostinu do takej 20,00-22,00..
Odpovedať
Nech sa páči :)
Odpovedať
Profilova fotka
@weeroni Dobrý deň, som síce Trenčan ale pri Nových Zámkoch mám rodinu. Takže to tam tak trochu poznám. Pekné miesta na fotenie sú vždy tam, kde ste Vy. :-) Teda nevesta so ženíchom. Ponuku Vám posielam do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Ponúkame Vám naše služby. V prípade záujmu Nás kontaktujte. Blyžšie info osobne, S pozdravom SK
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto (dcéra) a video (otec) služby. V prípade záujmu Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Taktiež nemáme problém za Vami pricestovať. Spolupracujeme s viacerými ľuďmi a firmami :) S pozdravom Lucia Laczová
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Na mojom webe nájdete galériu spolu s cenníkom :) Budem sa tešiť na vašu odozvu!
Odpovedať
Ja odporucam Photomedia Sikovny chalan, foti uz 10 rokov, maximalne ustretovy. My ho mame tiez objednaneho.
Odpovedať
Profilova fotka
poznám to tam ;) Šurany, Vráble, Nitra atď.. vlastne až po Bystricu a Zvolen :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Som vám plne k dispozícií :)
Odpovedať
Profilova fotka
@weeroni pozrite si aj moje svadobné fotografie - daný termin mam este volny :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, špecializujem sa na svadobnú fotografiu, pozrite si môj web alebo portfólio, prípadne hodnotenia na FaceBook stránke, ak Vás moje práce zaujmú, veľmi rád nafotím Váš veľký deň...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Som vám plne k dispozícií :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, som zo Zlatých Moraviec, ale pôsobím na celom Slovensku. Ponúkam fotografovanie Vášho jedinečného svadobného príbehu. Mojim cieľom je zachytiť Vašu krásu, lásku, emócie - to všetko cestou umenia (rekvizity nám môžu slúžiť len ako doplnok). Preto ak hľadáte fotky plné kreativity, som si istá, že si prídete na svoje :-) . Vás termín mám zatiaľ voľný. Ak sa vám páči moja práca, už teraz sa teším na fotografovanie Vášho svadobného dňa. Zatiaľ Vám zo srdca prajem pokojné a radostné dni príprav.
Odpovedať
Profilova fotka
VDobrý deň, Rád by som Vám ponúkol novinku na slovenskom trhu v oblasti fotenia svadieb FunFace fotobox. Ide o jedinečne zariadenie vhodné na každú svadbu, párty, oslavu, či firemný večierok. Zábava, fotenie, posielanie foto ONLINE, ako aj tlačenie fotiek, to všetko FunFace fotobox hravo zvládne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?