Hľadám fotografa na 2.11.2013 do Nitry

ahojte, vedeli by ste mi poradit dobreho fotografa v prijatelnej cene na 2.11. 2013. za celu svadbu, komplet... ak budete pisat priamo fotografi, poprosim aj cenu, kludne aj do ip....dakujem.... ;-)
Odpovedať
nech sa páči. termín zatiaľ volný. cenník je na mojej stránke prístupný (a určite upraviteľný) :):) akú veľkú plánujete svadbu? a v akom štýle (farba, motív)? pekný večer
Odpovedať
Profilova fotka
termin mame volny a ceny su rozne :) pozrite si nas profil tu na mojasvadba :) inac sme priamo z nitry :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ponúkame Vám aj naše služby ak vás práca nášho fotografa oslovila neváhajte nás kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dany termin mam volny - pozrite si moje fotografie na webstranke, facebooku .... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád by som Vám ponúkol moje služby, fotím portrétnu, svadobnú aj reportážnu fotografiu. Ak Vás moje fotografie oslovia, kľudne ma kontaktujte :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, skus mna, kludne pricestujem :) 300e
Odpovedať
Profilova fotka
Som priamo z Nitry takže tu poznám dôverne všetky krásne lokácie. Nech sa páči tu je malá ukážka mojej tvorby a daný termín mám zatial voľný, stačí sa len ozvať :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nevestaterka Dobry den prajem, som svadobný a portrétny fotograf z Košíc a Váš termín mám voľný. Mojú prácu môžete zhliadnut skrz moja svadba prípadne www stránku.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den prajem, pozrite si moj profil a ukazky prace, termin mame zatial volny :-) prajem pekny den.
Odpovedať
Profilova fotka
dobry den, rad by som vam ponukol moje sluzby, ak budete mat zaujem o blizsie info, kludne ma kontaktujte, termin mam volny ;)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, budeme radi ak si pozriete naše portfólio. Akcia 2 fotografi za cenu jedného stále platí. Doprava v rámci slovenska zadarmo. Nitru poznáme veľmi dobre :-) Cenník nájdete na našej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den, ak este nemate vybraneho fotografa, rada ponuknem aj svoje sluzby ;-) pozrite ked tak na profil...prajem krasny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Termín mám ešte voľný, pozrite si aj moje svadobné fotografie (profil, web) a v prípade záujmu ma kontaktujte :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby:) S pozdravom
Odpovedať
Skus alebo svadobnu fotografku Chriss alebo Joza Peniaka, pripadne Baratha. Cenovo su podobni, ja som mala Chriss 7.9. vysledok este nemam. Nahlady fotiek, co mi Chriss posielala su vsak take krasne, uz sa nemozem dockat, dam ich potom sem, ale ma blog tusim tu: http://www.nevesta.sk/janka-a-juraj-1... Aj Jozo Peniak ma blog na svojom webe. Ten je viac na reportaz, Chriss robi skor ako Zitnanski.
Odpovedať
@dzeke takto viditelne si robit reklamu sama na seba :-) trapne... Odporucam nasledovny postup: zriadit si legalnu zivnost, zaplatit si tu reklamu a samozrejme sa naucit fotit, certifikaty na to nestacia :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?