Hľadám fotografa na 19.7.2014 do Rakúska - minifotenie

Profilova fotka
Ahojte, hladam fotografa na 19.7.2014. Potrebujeme vsak len fotenie odobierky v dome zenicha, obradu a svadobne potrety. Viete mi poradit niekoho s kym mate skusenosti a kto si vypyta za taketo fotenie rozumnu cenu? Dakujeeeem 8-)
Odpovedať
ahoj, skus Karol Achberger -foti svadby v Rakusku
Odpovedať
Profilova fotka
uf, tak tuto môžete čakať neskutočný nával fotografov-záujemcov :D :D Rakúsko, pomerne voľnejšie obdobie, atď., výber nebude ťažký :D Ináč čo je pre Vás rozumná cena?
Odpovedať
Profilova fotka
ked citam minifotenie + rakusko, tak by ma tiez zaujimala vyska tej "rozumnej ceny" cca, aj ked ten termin fitim inu svadbu a mam teda uz obsadeny... co mam skusenosti s fotenim v rakusku, tak vacsinou sa odtial obracaju na fotografov na slovensku pre nizsiu cenu za minimalne rovnaku kvalitu ako ponukaju miestni(ale nehovorim, ze je to aj tento pripad)... a ked ide o slovensko-rakusku svadbu, tak ma len potesi, ak budete mat dodavatelov zo slovenska ;) ...drzim palce, aby ste si vybrali hlavne fotografa, s ktoreho pracou budete spokojni :)
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkame vam naše služby a tiež tvorbu k nahliednutiu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu je ta ukážka ...
Odpovedať
Myslim, ze rakusania maju viac vkusu
Odpovedať
Profilova fotka
Ak nie je nemcina podmienkou, pozri ste si nasu pracu....
Odpovedať
Profilova fotka
@nikajakub pekný deň prajem, termín mám voľný, ak by Vás zaujala moja práca, rád ponúknem svoje služby
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke. Príjemný deň prajem, Luboš.
Odpovedať
Profilova fotka
@branopolacek Dakujem za Vasu spravu, uz som sa divala aj na Vasu stranku a dala som si Vas do "uzsieho vyberu". Este sa vsak radime so snubencom, tak zatial dakujem. Nikol :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, radi Vám svadobný deň krásne zdokumentujeme Navyše máte 3 samostatné fotografovania v cene jedného a iné benefity. Ak chcete minimalizovať cenu, vieme Vám ušiť balík na mieru.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?