Hľadám fotografa na 19.7.2014 do Bánoviec

Hladam fotografa na svadbu 19.7. v Banovciach :)
Odpovedať
Profilova fotka
Našou hlavnou oblasťou je svadobná fotografia, v ktorej sme za netradičné miesta na fotenie a za bláznivé nápady. Pozrite si naše fotogalérie a ak sa Vám bude páčiť naša práca a budete mať záujem o naše služby, tak nám napíšte alebo zavolajte a my Vám vypracujeme cenovú ponuku podľa Vašich požiadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravm, Vas termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad zodpoviem Vase otazky. S pozdravom J.D.
Odpovedať
ponuka v maili :)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím Vás, veľmi rád pre Vás nafotím Vašu svadbu. Nie som priamo z Vášho kraja, ale nie je problém vycestovať kamkoľvek. Som zo ZA. Prosím pozrite si môj profil. Pred-svadobné foto-rande ZADARMO v cene. Pokiaľ Vás moja ponuka zaujala môžete ma kontaktovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@dasa_66 Dobrý deň, termín Vašej svadby mám zatiaľ voľný a cenovú ponuku Vám posielam do IP. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby aj v tejto lokalite. Neváhajte si pozrieť ponuku na mojej stranke. Príjemný deň prajem, Luboš.
Odpovedať
Profilova fotka
@dasa_66 dany termin mam volny a som z Bánoviec :-) pozrite si moje svadobne fotografie a v pripade zaujmu mozme dohodnut osobne stretnutie
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pôsobím po celej SR, ceny su primerané, rád Vás uvítam na mojom webe.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. V prípade záujmu nemáme problém za Vami pricestovať :) S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rad Vam ponuknem moje sluzby pozrite moj profil.
Odpovedať
Profilova fotka
Rada by som vám taktiež ponúknem naše služby. Pochádzam z Partizánskeho okolie veľmi dobre poznám poprípade vám viem poskytnúť v nepriaznivom počasí ateliér.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, radi Vám svadobný deň krásne zdokumentujeme Navyše máte 3 samostatné fotografovania v cene jedného.
Odpovedať
Ja odporucam Ivana Musila vsetkymi desiatimi!
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade, že Vás moje portfólio zaujalo, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Krásne Vás pozdravujem, som zo Zlatých Moraviec a Bánovce pre mňa nepredstavujú vzdialenosť. Ak túžite po fotografiách, ktoré vyjadrujú Vašu osobnosť, krásu a vzájomnú lásku a emócie, potom si pri mojom štýle fotografovania zaiste prídete na svoje. Preto ak hľadáte fotografie plné ducha, neváhajte ma kontaktovať. Váš termín mám zatiaľ voľný. Ak sa vám moja práca páči, už teraz sa teším na fotografovanie Vášho svadobného dňa, ako i na spoločné prípravy na fotenie. Zatiaľ Vám zo srdca prajem pokojné a radostné dni svadobných príprav.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahoj @dasa_66 zatial mam tvoj termin volny, tak ak sa ti zapaci moje portfolio, nevahaj ma kontaktovat, poslem ti cenovu ponuku. Daniel
Odpovedať
Profilova fotka
@dasa_66 Dobrý deň, spomínaný termín mám voľný.
Odpovedať
Vsetkym Vam velmi pekne dakujem:) fotografku uz mame:) Pekny den
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?