Hľadám fotografa na 19.11.2016 na Orave

Hľadám fotografa, máte nejaké tipy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukam Vam moje sluzby. Nech sa paci prikladam jendu prezentacn fotokolaz a ukazku fotoknih, ktore mozu byt aj ako Vas svadobny vystup. V pripade otazok a informacii ma nevahajte kontaktovat. Pekny vecer. Matuška
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám voľný. Pokiaľ máte záujem, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Jan Bruncak photography 😊pozri jeho stranku nas fotil a mozem odporucit nadherna robota a skvely pristup,profesional na urovni
Odpovedať
Profilova fotka
@tyty64 Dobrý deň, tento termín ešte voľný :) som z NO ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám naše služby, termín máme zatiaľ voľný, sme zo Žiliny. Ak Vás naša práca osloví, veľmi rada Vám poskytnem bližšie info :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžete pozriež aj ku mne na web na fotky a cenník.
Odpovedať
Profilova fotka
Peký deň, skúste pozrieť aj moje práce. Váš termín mám zatiaľ voľný. S cestovaním nieje problém. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa Vám budú páčiť, budem rád ak sa ozvete.
Odpovedať
Profilova fotka
ak by ste mali záujem o pohodové fotenie a krásne spomienky sme vám k dispozícií :D
Odpovedať
Profilova fotka
@tyty64 pozrite si aj moje svadobné fotografie, termín mam volny
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, rád ám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu. Rád Vám odpoviem na otázky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ahoj, viem Ti odporučiť jedného super fotografa - môžeš mi napísať do IP :) ...a ozaj je pekné, že sa vydávaš na moje narodeniny :)
Odpovedať
Profilova fotka
termín máme zatiaľ voľný , viac info na webe ... Ďakujem.. :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Termín mám voľný. Viac foto v profile.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?