Hľadám fotografa na 18.3.2017 v okrese Martin

Dobrý vecer hladam fotografa na svadbu 18.3.2017...poprosim kontaktovatajvasu ponuku najlepsie z Martina ..Vdaka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam volny , viac info na webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
@daduska88 Pekný večer prajem, som zo ZA, v MT fotievam pomerne často a Váš termín mám voľný. V prípade záujmu rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, Váš termín máme voľný, ponúkam naše služby, sme zo Žiliny, takže do Martina to máme na skok ;-) pre bližšie info napíšte. R.
Odpovedať
Profilova fotka
@daduska88 Dobrý, niesom z daleka :) termín mám samozrejme voľný :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den termin mam volny, viac foto v profile a na webe. Miro
Odpovedať
Profilova fotka
@daduska88 ahoj, pozrite si moje fotky na webe, ak sa vám budú páčiť budem rád ak sa ozvete
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, kľudne prebehnite môj web. Termín mám voľný. Prajem pekný deň
Odpovedať
@jan_ducko dobrý poprosim vas cennik+ponuku do radka_kovalckikova@centrum.sk Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@daduska88 mailovu adresu ktorú ste uviedli nie je správay, správu mi vracia ako nedoručiteľnú, S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@daduska88 pozrite si aj moje svadobné fotografie, termin mam volny, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Tiež si dovolím ponúknuť naše služby V prípade záujmu o cennik alebo viac info nás neváhajte kontaktovať S pozdravom Mirka a Maťo
Odpovedať
Profilova fotka
Nie som z Martina. Ale v deň svadby tam môžem byť :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@avalong poslie mi prosim cennik za slusby na e-mmail - radka_kovalcikova@centrum.sk dakujem
Odpovedať
@mvphotography -poprosim viac na e-maili- radka_kovalcikova@centrum.sk cennik+sluzby dakujem
Odpovedať
@jan_ducko radka_kovalcikova@centrum.sk
Odpovedať
@radovan2511 poprosim ponuku do e-mailu cennik+sluzby radka_kovalcikova@centrum.sk
Odpovedať
@fotografovanieeu poprosim cennik+sluzby na radka_kovalcikova@centrum.sk
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, nakoľko ponúkame služby foto a video rada Vám poskytnem viac informácií o nás a našej práci v prípade, že máte záujem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?