Hľadám fotografa na 17.7.2017 v Banskej Štiavnici

Hľadám fotografa na mini svadbu s dvoma svedkami. Moja predstava je fotenie v meste prípadne na známych miestach v blízkom okolí pred obradom a potom samotný obrad. Ideálne niekto kto to tam pozná a už tam fotil ale nie je to podmienka. Fotiť sa bude S nami aj 2 ročná dcérka. Za ponuky ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
nech sa paci termin mam volny
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, na Váš termín som Vám k dispozícii. Bližšie informácie som Vám zaslal internou poštou.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den, Skúste pozriet moje prace :)
Odpovedať
Profilova fotka
Sme tu pre Vás!
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň Vám prajem. Ponúkam Vám moje fotoslužby. Pozrite si moju prácu tu na Moja svadba alebo na mojom webe či Fb profile. Ďakujem, teším sa na prípadnú spoluprácu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam svoje služby, poslal som Vám internú poštu so všetkými informáciami.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, kľudne si prebehnite moje portfólio. Ak Vás fotografie oslovia, stačí mi napísať. Prajem pekný večer.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež som k dispozícií.
Odpovedať
Profilova fotka
@misa1707 pozrite si aj moje svadobne fotografie, viac info na webe
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rada Vám ponúknem naše foto a video služby. :-) V prípade, že máte nejaké otázky napíšte mi prosím IP a ja Vám rada odpoviem. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by sa vám páčila naša tvorba budeme vás s radosťou sprevádzať počas vášho veľkého dňa D. Sme mladá dvojka plná nápadov teraz celý január ponúkame aj Novoročnú zľavu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň termín máme ešte voľný ak by ste mali záujem celý február máme aj Valentínske zľavy
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, do spravy vam posielam svadobny cennik.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si naše portfólio, ak by Vás naša práca zaujala, určite nás kontaktujte. Za veľmi exkluzívnu cenu Vám vieme momentálne zabezpečiť v našej SVADOBNEJ AKCII kameramana + fotografa. 8-) Je možnosť ešte mnoho ďalších služieb, ktoré si u nás viete za príplatok objednať, druhého kameramana, kamerový žeriav, foto-knihu atď ... S pozdravom video-štúdio MAVEX 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?